Automatyzacja w branży motoryzacyjnej

z nami zwiększysz prędkość

WPROWADŹ SWOJĄ PRODUKCJĘ
NA WYŻSZY POZIOM EFEKTYWNOŚCI

Włącz wraz z SCHULZ wyższy bieg i osiągnij najwyższą efektywność swojej produkcji: jesteśmy ekspertami w dziedzinie automatyzacji branży motoryzacyjnej. Korzystaj z naszego know-how dla całego procesu produkcji samochodów. Tłocznia, spawalnia, montaż, logistyka lub infrastruktura – znamy wszystkie składowe branży i przygotowujemy procesy na potrzeby przyszłości!

Dostosuj swoją produkcję do wymogów Przemysłu 4.0 i automatycznie zwiększ swoją produktywność. Dostarczamy indywidualne koncepcje w zakresie automatyzacji branży motoryzacyjnej. Od planowania,
przez programowanie po konkretną realizację nowej techniki produkcyjnej i techniki automatyzacji – SCHULZ asystuje przy całym procesie wdrażania. Pracujemy z najnowszymi technologiami i stawiamy na inteligentne rozwiązania, które dokładnie pasują do potrzeb przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej.

Opanuj z nami wyzwania przyszłości

Wprowadź najwyższy poziom dynamiki i elastyczności do swojej produkcji, aby aktywnie działać wśród globalnej konkurencji i rosnącego popytu na różnorodność modeli. Zautomatyzowane, efektywne procesy redukują koszty, minimalizują błędy, zwiększają produktywność i upraszczają zarządzanie zasobami pracowników. Automatyzacja branży motoryzacyjnej jest jedną z naszych wiodących zakresów działalności. Zwłaszcza bliski jest nam temat mobilności elektrycznej.

Jako innowacyjny pionier technologii chcielibyśmy kontynuować rozwój i sprawić, abyś zawsze był
o krok przed konkurencją. Decydującą korzyścią jest fakt, że zajmujemy się wszystkimi trzema dziedzinami techniki automatyzacji – mechanikę, elektrotechnikę i informatykę otrzymasz u nas z jednego źródła. Pomożemy przedstawić, zrozumieć i wyobrazić sobie cały proces produkcji.

REFERENCJE Z ZAKRESU BRANŻY AUTOMOTIVE

Automatyzacja w branży motoryzacyjnej: Osiągnij to ze swojej produkcji to co najlepsze

Jako wieloletni eksperci w segmencie techniki montażowej, robotyki w tłoczni, spawalni, technologii przenośników i montażu końcowego umożliwiamy sprawną, efektywną, płynną i ekonomiczną automatyzację produkcji samochodów. Od sterowania systemami przez napędy i komponenty po złożone systemy produkcji. Razem z Tobą opracujemy indywidualną koncepcję rozwiązania, która umożliwi Ci przyspieszenie procesów.

Kierownictwo Bremen Automotive: Ralf Soltwedel, Marcel Buerschaper, Thorsten Danker (od lewej)

Naszym zadaniem jest automatyzacja oraz utrzymywanie sprawności i ciągłości pracy maszyn, do której logistyka przy taśmie musi zostać dokładnie dostosowana.” Ralf Soltwedel, Dyrektor Zarządzający w Bremen

Ralf Soltwedel, Dyrektor Zarządzający w Bremie

NASZE USŁUGI DLA BRANŻY PRODUKCJI SAMOCHODÓW

Wybierz odpowiednią usługę, z którą rozwiniemy Twoją produkcję.

Szybka realizacja bez kompromisów!

Oprócz fachowej ekspertyzy cechuje nas szczególnie innowacyjny model pracy: przez modelowanie
i symulacje na komputerze projektujemy i testujemy wirtualnie to, co później realizujemy w rzeczywistości. Nie trzeba zdolności kreatywnych, aby wyobrazić sobie przyszłą, zautomatyzowaną produkcję.

Tą drogą podążamy wspólnie. Dodatkowo uruchomienie jest znacznie krótsze. Przy instalacji urządzeń
i nowych procesów nie występują dłuższe przestoje. Wszystko realizowane jest równolegle. Nasza technika automatyzacji jest zasadniczo intuicyjna i nie jest konieczny szczegółowy instruktaż pracowników.

Zwiększona produktywność i zmniejszone koszty – to Twoje korzyści

Korzystaj od zaraz ze znacznie zwiększonej produktywności swojej produkcji, zmniejszonej liczby błędów
i wolnych zasobów pracowniczych. Oczywiście także później pozostajemy partnerem w zakresie konserwacji
i adaptacji.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o automatyzacji w branży motoryzacyjnej lub masz pytania dotyczące naszych usług? Zapraszamy do kontaktu, najlepiej jeszcze dziś.

NEWSY Z BRANŻY AUTOMOTIVE

Kampus cyfryzacji w Berlinie

Jeden z największych koncernów motoryzacyjnych przekształca swoją siedzibę w Berlinie Marienfelde na centrum kompetencji cyfryzacji w globalnej sieci produkcji. Przy realizacji koncern stawia na nasze kompleksowe doświadczenie z branży automotive.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu