System zarządzania energią

Przygotujemy Twoje przedsiębiorstwo na potrzeby jutra

Jak trwale efektywnie angażować energię i oszczędzać dużo pieniędzy

Najwyższej jakości systemem zarządzania energią zredukuje szybko o przynajmniej 30% zużycie energii
w twojej firmie. Oznacza to niższe koszty zużycia energii – niezależnie od branży i wielkości przedsiębiorstwa. Zobrazujemy Ci występujące potencjały oszczędzania energii. Opracujemy rozwiązania z zakresu monitorowania energii i pomożemy w kwestiach możliwego dofinansowania. Nasza oferta obejmuje również wdrażanie i monitorowanie systemów zarządzania energią oraz audytów energetycznych. Dzięki uzyskanej certyfikacji spełnisz nie tylko wymogi prawne, ale także wzmocnisz swoją konkurencyjność
i przyczynisz się do ochrony środowiska. To nieocenione połączenie w przypadku systemów zarządzania energią.

Nigdy więcej nie przegapisz możliwości dofinansowania (bez ryzyka kosztów)

W zasilaniu w energię elektryczną kryje się ogromny potencjał oszczędności. Wraz z naszą ekspertyzą
w dziedzinie elektrotechniki będziesz dokładnie wiedzieć, jak osiągnąć zwiększenie efektywności energii
i równocześnie rozwijać ekobilans.

Państwo wspomaga wiele inwestycji w zakresie przełomu energetycznego – szczegóły w zakresie doradztwa energetycznego przedstawią Tobie nasi specjaliści fidelus Consulting. Zadbamy o to, aby nie umknęła Ci żadna możliwość dofinansowania. Razem wygenerujemy zaliczki na koszty inwestycyjne, których nie trzeba spłacać. A co najlepsze: ponieważ fidelus Consulting działa tylko w oparciu o wyniki, nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka związanego z kosztami.

Zadbaj o całkowicie automatyczny system do zarządzania energią

Nasz system zarządzania energią SCHULZ EMS całkowicie automatycznie zoptymalizuje Twoje zużycie energii. System ten gwarantuje całościową analizę, ocenę i obserwację sytuacji energetycznej oraz realizuje profesjonalny controlling energetyczny w Twojej firmie. Dzięki powiązaniu wszystkich procesów i zużycia energii wszelkie niepotrzebne odbiorniki energii mogą być automatycznie redukowane i wyłączane.

SCHULZ EMS jest dostępny jako moduł wbudowany w nasz system sterowania procesami productionstar® lub jako samodzielne rozwiązanie. Dzięki naszemu systemowi zarządzania energią spełniają Państwo wymagania certyfikacji zgodnie z normą DIN EN ISO 50001. Otrzymasz u nas wszystko, czego potrzeba
do zarządzania zużyciem energii.

System zarządzania energią SCHULZ EMS

Wreszcie całościowe rozwiązanie
w zakresie zasilania

Z naszym systemem monitorowania energii otrzymujesz profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie, umożliwiające trwałą obserwację, analizę i przetwarzanie zasilania. Dzięki temu całe zużycie energii staje się przejrzyste, a potencjalne oszczędności widoczne. Monitorowanie energii jest znaczącą pomocą przy przeprowadzaniu audytów zgodnie z normą DIN EN 16247-1 oraz ważnym elementem każdego systemu zarządzania energią. Dzięki licznym funkcjom oprogramowania można określić i zarejestrować dane dotyczące energii na różnych poziomach i przypisać koszty bezpośrednio do konkretnych miejsc, które je generują. Zróżnicowane interfejsy pozwalają na integrację monitorowania energii z istniejącymi systemami ERP, systemami kontroli budynków, systemami kontroli procesów itd. Dzięki temu z całą pewnością znajdziesz optymalne rozwiązanie.

Audyt energetyczny czy certyfikacja? Znajdziemy dla Ciebie lepszą alternatywę

Przedsiębiorstwa, które przekraczają próg małych i średnich przedsiębiorstw, mogą wybrać między przeprowadzanym co cztery lata audytem energetycznym zgodnie z normą DIN EN 16247-1 a certyfikowanym systemem zarządzania energią zgodnie z normą DIN EN ISO 50001. Nie tylko doradzamy pod względem tego, która alternatywa jest korzystniejsza. Realizujemy też wymagane systemy i asystujemy przy całym procesie audytowania lub certyfikacji. Stosując cykl zarządzania PDCA (ang. Plan – Do – Check – Act, czyli Zaplanuj – Wykonaj – Sprawdź – Działaj), można systematycznie i w sposób ciągły zmniejszać zużycie energii w przedsiębiorstwie. Obejmuje to ustalenie wartości zużycia i kosztów energii, jak również zdobywanie wiedzy w celu optymalizacji produkcji i wdrażania wynikających z tego działań.

Zoptymalizujemy trwale Twoje zarządzanie energią

Gospodarka energetyczna to złożona dziedzina. Jednak zmieniamy to i wprowadzamy większą transparencję w kwestie zużycia energii i zwiększamy efektywność energetyczną w przedsiębiorstwie wraz z naszymi automatycznymi rozwiązaniami.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Im szybciej dzięki naszym usługom zoptymalizujemy Twoje zarządzanie energią, tym więcej kosztów energii zaoszczędzisz – z całą pewnością to się opłaca.

NASZE USŁUGI SZCZEGÓŁOWE

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu