Roboty przemysłowe

Smart Power dla Twojej produkcji

Dlaczego robotyka opłaca się
w wielu zastosowaniach

Roboty przemysłowe są nieocenionymi pomocnikami w dziedzinie automatyzacji. Zintegrowanie odpowiedniego systemu zrobotyzowanego z procesami roboczymi pozwala znacznie zwiększyć wydajność i jakość produktów, a tym samym konkurencyjność.

KUKA, ABB, Fanuc, Motoman, Yaskawa lub Mitsubishi: Realizujemy profesjonalnie różne roboty dostępne na rynku. Wybierz nas jako kompetentnego partnera i korzystaj z kompleksowej kompetencji i innowacyjnych rozwiązań z jednego źródła.

Postaw na udaną współpracę
z lekkimi robotami

Lekkie roboty (LBR), nazywane także Cobots, są interesujące nie tylko dla koncernów, ale także dla małych i średnich przedsiębiorstw. W wielu branżach roboty przemysłowe należą do stałego wyposażenia produkcji.

Dzięki najnowszym technologiom są one teraz w stanie pracować razem z ludźmi bez ogrodzenia ochronnego. Czujniki i kamery zapewniają, że nikt nie odniesie obrażeń. Ta forma współpracy promuje elastyczność i wydajność produkcji – nawet w przypadku małych partii.

Nie dotyczy to jeszcze Twojej produkcji? Realizujemy integracje w istniejących systemach roboczych. Możesz całkowicie wyeliminować słabe punkty w produkcji i korzystać z atutów automatyzacji. Pracujesz już z robotami, ale nie jesteś zadowolony z wyników? Pozwól nam zoptymalizować programowanie i znacząco polepsz swoje wyniki.

Roboty przemysłowe: Proste programowanie z sofia

smart online fast interpreter assistant, w skrócie sofia, to opracowany przez nas interfejs obsługowy do nowej generacji KUKA, lekkich robotów, który umożliwia prostą i intuicyjną obsługę i programowanie dla różnych zastosowań. Sofia tłumaczy bezpośrednio planowane procesy z urządzenia obsługowego na złożony język programowania, który rozumie robot.

Osiągaj dalsze korzyści:

  • krótszy czas programowania i uruchomienia przy integracji LBR 
  • samodzielne programowanie online bez znajomości Java i technik programowania
  • możliwość śledzenia aktywnych procesów poprzez mechanizmy wskazujące
  • możliwe niezajmujące wiele czasu wyrównanie i prowadzenie z obsługą ręczną
  • szybka realizacja nowych, bardziej efektywnych procesów produkcyjnych 
  • proste sterowanie  podsystemami (przykładowo systemy chwytaków, klejenia i łączenia śrubami) 
  • zredukowany czas przestoju urządzeń dzięki zintegrowanemu systemowi zgłaszania usterek
  • oszczędność sprzętu 
  • wyższy stopień automatyzacji 
  • znacznie bardziej zmotywowani pracownicy

Masz pytania dotyczące robotów przemysłowych, chcesz dowiedzieć się więcej o SCHULZ lub naszym interfejsie obsługowym sofia? Zapewnij sobie już teraz przewagę konkurencyjną i skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj. Zapraszamy do kontaktu!

NASZE USŁUGI SZCZEGÓŁOWE

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu