system wizyjny

zachowanie jakości obrazowania

Jak z przetwarzaniem obrazów zoptymalizować wiele procesów

System wizyjny, nazywany także przetwarzaniem obrazu, stosowany jest przy wielu zadaniach. Między innymi do kontroli jakości w produkcji, do kontroli  przy konstruowaniu maszyn specjalnych lub do różnych zastosowań w robotyce. Przemysłowe przetwarzanie obrazu znacznie upraszcza procesy  dzięki wydajnym narzędziom: dodatkowo można rozwiązywać z nim nawet najbardziej skomplikowane zadania. 

Zapewnij jakość przetwarzania zadań przy pomocy inteligentnego systemu wizyjnego. Zminimalizuj liczbę błędów na rzecz precyzyjnego działania i zwiększ dokładność i elastyczność, przyspiesz produkcję i zredukuj koszty eksploatacyjne.

System wizyjny: „Sięganie do pojemnika“

Szczególnie popularnym przykładem zastosowania w zakresie przetwarzania obrazu jest tzw. „Sięganie do pojemnika”. W języku angielskim jest ono nazywane także Bin Picking. Pojęcie to opisuje rozdzielanie chaotycznie umieszczonych obiektów przez robota.

Wyjmowanie nieuporządkowanych elementów, aby w sposób optymalny udostępnić je do dalszego przetwarzania maszynowego, to królewska dyscyplina robotyki, bardzo pożądana w wielu branżach. Szukasz innowacyjnego rozwiązania do tego zastosowania? Korzystaj z naszych koncepcji i pozwól wykonać to zaawansowane technicznie zadanie robotowi ze specjalnym systemem wizyjnym.

Automatyzacja przy przetwarzaniu obrazu – Korzyści

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz: wybierz nas jako kompetentne wsparcie, a opracujemy odpowiednie rozwiązanie do prostej integracji w Twojej produkcji.

Rozpoznawanie, chwytanie, uporządkowywanie niesortowanych obiektów: przy pomocy nowoczesnej techniki robotów ze specjalnymi systemami wizyjnymi znacznie zwiększysz efektywność swoich procesów. Nasza szczególna technika funkcjonuje niezawodnie także wówczas, kiedy pojedyncze elementy są przemieszane lub nawet zasłaniają się. Przetwarzanie obrazu 3D
i specjalna technologia chwytaków sprawiają, że jest to możliwe.

Chcesz dowiedzieć się więcej o SCHULZ, przetwarzaniu obrazu lub naszych różnorodnych rozwiązaniach? Zapraszamy do kontaktu, choćby dzisiaj!

NASZE USŁUGI SZCZEGÓŁOWE

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu