Logistyka w konstrukcji pojazdów

Tak zapewniamy największą elastyczność z dokładnością co do sekundy

WYDAJNIE STERUJEMY CAŁYM PRZEPŁYWEM MATERIAŁÓW

W branży motoryzacyjnej standardem są bardzo elastyczne metody produkcji. Coraz więcej wariantów modeli oraz indywidualne możliwości wyposażenia stawiają przed konstruktorami samochodów oraz ich dostawcami nowe wyzwania. Jesteśmy profesjonalistami w zakresie automatyzacji logistyki. Postaw
na nasze rozwiązania: specjalizujemy się bowiem w logistyce produkcji w zakresie konstrukcji pojazdów.

Nie ma znaczenia, czy części są dostarczane do produkcji z synchronizacją kolejności (JIS),
czy też w określonym przedziale czasowym Just-in-time (JIT), tak samo jesteśmy na to przygotowani jak
na odmienne standardy techniczne dostawców.

W zależności od potrzeb sterujemy wszystkimi procesami logistycznymi. Korzystasz z maksymalnej wydajności i elastyczności. Nasi eksperci IT włączają instalacje dostawców w ich sterowanie zleceniami
i przez złącze EDI zapewniają stałą komunikację między produkcją a logistyką.

NASZE USŁUGI W ZAKRESIE LOGISTYKI PRODUKCJI

Logistyka w skrócie: Pozwól osiągnąć najlepsze wyniki w produkcji

Również w branży motoryzacyjnej nie rezygnuje się całkowicie z magazynowania. W tłoczni lub w przypadku konstrukcji surowej w przypadku wielu etapów produkcji dostępne są specjalne magazyny, w których udostępniane są części pojazdów oraz narzędzia.

Skorzystaj z naszej specjalistycznej wiedzy we wszystkich zadaniach logistycznych w zakresie konstrukcji pojazdów. Nasze systemy nie tylko pobierają dokładnie wymagane komponenty, ale sterujemy również całym przemieszczaniem, właściwą obróbką oraz integrujemy technologię przenośników w procesy produkcji. Dzięki temu uzyskujemy maksymalną ekonomiczność w wewnętrznym przepływie materiałów. Ponadto oferujemy pasującą technikę magazynową oraz inteligentne systemy zarządzania magazynem.

Przygotuj się na skuteczną logistykę produkcji. Umów się z nami jeszcze dzisiaj na rozmowę doradczą. Zapraszamy do kontaktu!

LOGISTYKA W SKRÓCIE: POZWALA TO OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE WYNIKI W PRODUKCJI

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu