Montaż samochodów

Płynnie i szybciej: Zwiększ produktywność montażu pojazdów

ABY WSZYSTKO SZŁO ZGODNIE Z PLANEM PRZY ZADANIACH MONTAŻOWYCH

Aby podczas montażu samochodów wszystko przebiegało płynnie, konieczne jest wykorzystanie bezpiecznego sterowania procesami. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Oferujemy inteligentne, zrównoważone systemy, umożliwiające znaczne zwiększenie produktywności podczas montażu.

Nasi eksperci z zakresu automotive zapewniają przy tym nie tylko całkowicie automatyczne sterowanie instalacjami podczas montażu części montażowych i dobudowywanych, od deski rozdzielczej, przez szyby
i dachy, po koła i drzwi, od wyposażenia agregatów po ich montaż (łączenie).

Doradzamy również w zastosowaniu właściwej technologii i współpracujemy z wieloma znanymi konstruktorami instalacji. Ponadto integrujemy łączącą technologię przenośników, jak systemy transportowe bez kierowcy (FTS), elektryczne kolejki podwieszane (EHB) oraz taśmy montażowe, zapewniając w ten sposób większą wydajność montażu pojazdów.

Wyspecjalizowaliśmy się również w końcowej kontroli jakości i opracowujemy technikę testowania, jak np. stanowiska testowe i instalacje do kontroli szczelności.

NASZE USŁUGI W ZAKRESIE MONTAŻU SAMOCHODÓW

Zapewniamy większą wydajność montażu

Aby zwiększyć wydajność poszczególnych zadań montażowych, procesy produkcji są często ujednolicane
w różnych lokalizacjach. Dzięki takim samym standardom produkcji producenci pojazdów maksymalizują nie tylko wydajność, lecz również elastyczność.

Realizacja wymaga jednak dużej wiedzy z zakresu rozwoju oprogramowania. Każdy producent korzysta bowiem z najróżniejszych rodzin sterowania i generacji w swoich zakładach. Nie stanowi to problemu dla naszych programistów z SCHULZ Systemtechnik. Znają oni najróżniejsze języki programowania i uruchamiają wszystkie procesy sterowania niezależnie od platformy sprzętowej – całkowicie odpowiednio do potrzeb.

Niezależnie od tego, czy chodzi o montaż przedniej szyby, niezbędne procesy klejenia czy montaż kokpitów, kół i drzwi. Wykorzystaj nasz szeroki zakres doświadczenia w produkcji.

Skorzystaj z naszych technologii do szerokiego zakresu zadań związanych z montażem pojazdów i zaawansowanej produkcji samochodów. Czy masz jakieś pytania na ten temat? Skontaktuj się z nami już dziś.

REFERENCJE Z ZAKRESU BRANŻY AUTOMOTIVE

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu