Obróbka powierzchni

Jak chronić karoserię i zredukować zużycie materiału

DBAMY O POWIERZCHNIĘ POD FARBĄ

W pierwszej kolejności zauważamy wprawdzie wzornictwo i kolor pojazdu, ale odpowiednie wykonanie samochodu jest możliwe tylko wówczas, kiedy odpowiednio chroniona jest powierzchnia. Dlatego dbamy także o powierzchnię pod farbą. Dotyczy to schnięcia, uszczelniania spoin, konserwacji pustek, katodowego lakierowania zanurzeniowego (KTL), doprowadzania i odprowadzania mediów.

Nasze doświadczenia z instalacji procesowych i przeciwwybuchowych mają zastosowanie także tutaj.
Nasze rozwiązania z dziedziny automatyzacji zapewniają najwyższą efektywność procesową. Nie tylko chronimy karoserię pojazdu, ale też redukujemy niepotrzebne zużycie materiału.

Jak z naszą obróbką powierzchni optymalizujemy uszczelnianie spoin

Przy uszczelnianiu spoin przed procesem lakierowania zamykamy spoiny i punkty klejenia, stosując nakładające się części blaszane lub styki. W ten sposób zapewniamy, że później woda nie dostanie się do wnętrza pojazdu. Innowacyjne zastosowanie robotów gwarantuje przy tym wysoką jakość i minimalne zużycie materiału.

Doskonalimy konserwację pustek
z naszą obróbką powierzchni

Do konserwacji pustek i uszczelniania przed wodą również stosujemy robotykę. Przed właściwym procesem lakierowania roboty przemysłowe nakładają warstwę wosku na obszary zagrożone korozją. Korzystają do tego ze specjalnych narzędzi, takich jak lance i dysze iniekcyjne.

W ten sposób optymalnie chronimy karoserię i równocześnie minimalizujemy zaangażowanie materiału.

NASZE USŁUGI W ZAKRESIE OBRÓBKI POWIERZCHNI

Tak automatyzujemy lakierowanie zanurzeniowe przy produkcji pojazdów

Podczas katodowego lakierowania zanurzeniowego, elektrochemicznej metody powlekania, nadajemy powierzchniom metalowym i pustkom równomierną grubość warstwy i wysoką jakość powierzchni.

W tym celu automatyzujemy wszystkie procesy techniczne i odpowiadamy za precyzyjne sterowanie wszystkimi wymaganymi cyklami roboczymi. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami instalacji KTL. Dzięki temu można korzystać z wysokiej jakości naszych rozwiązań w zakresie automatyzacji.

Dostarczamy coś więcej niż „tylko” obróbkę powierzchni do pojazdów

Zapewniamy efektywną infrastrukturę przy produkcji samochodów. Skorzystaj z naszych rozwiązań automatyzacji do uszczelniania spoin, konserwacji pustek i lakierowania zanurzeniowego przy produkcji pojazdów. Dostarczamy rozwiązania dla wszystkich producentów komponentów, także w stanie surowym
i przy montażu pojazdów, budowie zakładów, gdzie wszystkie procesy muszą być odpowiednio zintegrowane. To Twoja szansa na wyróżnienie się na tle konkurencji:

Skontaktuj się z nami. Razem opracujemy rozwiązania w dziedzinie automatyzacji do produkcji samochodów.

REFERENCJE Z ZAKRESU BRANŻY AUTOMOTIVE

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu