Technologie sieciowe

Pełna przepustowość, moc i bezpieczeństwo

Perfekcyjne usieciowanie: Tak tworzy się warunki dla wydajnej pracy

Dla wysokowydajnego przedsiębiorstwa potrzeba strukturalnej, bezpiecznej i sprawnej technologii sieciowej. Oferujemy w tym zakresie kompetentne wsparcie! SCHULZ dostarcza kompletne spektrum know-how w segmencie optymalnych komponentów do wszelkiego rodzaju sieci.

Z wieloletnim doświadczeniem w tym bardzo wrażliwym zakresie bezpieczeństwa realizujemy w mgnieniu oka kompletne centra komputerowe – od nieprzerwanego zasilania elektrycznego przez szafki serwerowe IT po klimatyzację. Bezpieczeństwo sieciowe ma przy tym oczywiście najwyższy priorytet.

Niezawodna technologia sieciowa od SCHULZ: instalacja

Zapotrzebowanie na przepustowość dla szybkiego Internetu, komunikacji i aplikacji IP stale rośnie. Aby zapewnić wydajną, stabilną i bezpieczną sieć, korzystamy między innymi z techniki światłowodowej. Wybierz nas jako kompetentnego usługodawcę w sektorze technologii sieciowych, a przejmiemy wszystkie zadania: od techniki połączeniowej po technikę pomiarową i konserwację sieci.

Szczegóły naszego know-how

  • budowa wydajnych sieci światłowodowych 
  • strukturalne okablowanie z CAT 7 
  • innowacyjna technika pomiarowa do nadzorowania i konserwacji sieci 
  • nowoczesna technologia splotowa światłowodów 

Jeden z najważniejszych komponentów: data center

Efektywność robocza jest powiązana ściśle z niezawodną i sprawnie działającą infrastrukturą IT. Realizujemy bezpieczne i wysoko dostępne systemy, które gwarantują skuteczne połączenie między różnymi oddziałami, filiami lub też klientami i dostawcami.

Przy budowie data center stosujemy najnowocześniejsze energooszczędne technologie – w połączeniu
z perspektywiczną techniką budowlaną. IT klienta jest dzięki temu skutecznie zabezpieczone przed defektami, zwłaszcza wskutek wody, pożaru, zadymienia lub innych katastrof.

Rzecz nie do przecenienia: ciągłe zasilanie elektryczne

Już krótki brak zasilania w sterowaniu procesami lub IT może wiązać się z bardzo wysokimi kosztami.
Dlatego bardzo ważne jest ciągłe zasilanie elektryczne w zakresie infrastruktury IT. Chronimy technikę
przed przestojami i rozwijamy systemy redundantne. Zapewniona jest dostępność technologii sieciowych
i minimalna liczba przestojów, np. w produkcji.

Nasze doświadczenia wyraźnie pokazują: Ciągłe zasilanie elektryczne amortyzuje się w krótkim czasie, często już po mostkowanej przerwie zasilania sieciowego.

Odpowiednie zaplecze technologii sieciowych: nasze szafy serwerowe

Oprócz tego oferujemy optymalne, dopasowane do zapotrzebowania systemy umieszczania wszystkich zasobów technologii sieciowej i serwerowej. Nasze szafy serwerowe IT są wytrzymałe, mają wysoką obciążalność i umożliwiają strukturalne zarządzanie kablami do zastosowania w postaci rozdzielni jednostkowej lub data center.

Szafy są elastyczne i przeznaczone do beznarzędziowego, prostego wyposażenia wnętrz. Uzupełniająco
dla każdej koncepcji klimatyzacji mamy odpowiednie wyposażenie: chłodzenie na bazie chłodziwa lub wody, wentylowane drzwi lub klimatyzację pomieszczeń.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych usługach w zakresie technologii sieciowych lub jesteś zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu!

NASZE USŁUGI SZCZEGÓŁOWE

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu