Szybszy i bezpieczniejszy transport dużych ciężaró

Efektywniejsze procesy robocze z SCHULZ Crane Systems

wszędzie tam, gdzie trzeba przemieszczać duże ciężary, są one stosowane: systemy dźwigowe. Dźwigi wychylne zapewniają, że ładunki drobnicowe każdego rodzaju są podnoszone łatwo i szybko, delikatnie transportowane i dokładnie odkładane.

Na przykład na obrabiarkach i miejscach montaży lub na powierzchniach magazynowych na zewnątrz i w miejscach przeładunku. Można je przy tym instalować praktycznie w każdym miejscu do obciążeń od 80 do 10 000 kg. Podwieszane instalacje dźwigowe jedno- i dwuszynowe gwarantują prostoliniowy transport bez podłoża ładunków do 3000 kg, a dzięki systemowi modułowemu są niezwykle elastyczne.

To jest właśnie firma SCHULZ. SCHULZ Crane Systems to system opracowany i zainstalowany dla jednego z naszych klientów z branży motoryzacyjnej, który umożliwia w sytuacji awaryjnej szybki transport i utylizację uszkodzonych akumulatorów hybrydowych.

Jest to ogromne ułatwienie pracy, które istotnie przekłada się na efektywność procesu. Jest bowiem łatwiej, szybciej i bezpieczniej. „Tak postępowaliśmy również przy szukaniu rozwiązania”, mówi nasz kierownik projektu Klaus van Koll. „Od zaprojektowania, poprzez dokumentację, montaż, uruchomienie i odbiór przez specjalistę ds. dźwigów potrzebowaliśmy zaledwie kilku tygodni”.

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu