Automatyka budynkowa

maksymalizacja efektywności energetycznej i bezpieczeństwa

Z sieciowymi systemami osiągaj komfort, bezpieczeństwo
i funkcjonalność budynku

Planujemy, instalujemy i konserwujemy wszystko to, co jest połączone w budynkach z regulacją lub zabezpieczeniem energii elektrycznej. Od kompleksu biurowego przez instalacje fabryczne po obiekt mieszkaniowy. Łączymy klasyczne elektroinstalacje z nowoczesnymi, perspektywicznymi technologiami.

Od techniki MSR po inteligentną technikę kontroli budynków – szczególnie ważna jest przy tym optymalizacja energetyczna. Nie chcemy bowiem, aby rachunek za prąd był znacznie wyższy niż to konieczne. Efektywnie oszczędzisz koszty energii. Jesteśmy profesjonalistami w zakresie automatyki budynkowej, także
w odniesieniu do aspektów bezpieczeństwa. Przekonaj się o tym!

Instalacje sygnalizacji pożaru: szybka i efektywna ochrona

W poważnej sytuacji liczy się każda sekunda. Instalacje sygnalizacji pożaru (niem. BMA) muszą wcześnie rozpoznawać powstający pożar i niezawodnie alarmować. Dostarczamy zaawansowane systemy sygnalizacji pożaru, które wcześnie identyfikują pożary i aktywują wstępnie zaprogramowane funkcje. Nasze instalacje sygnalizacji pożaru chronią przed ogniem, dymem i tlenkiem węgla oraz zapobiegają zagrożeniom życia, utraty majątku i urządzeń produkcyjnych. Mamy certyfikację VdS i jesteśmy konstruktorem instalacji sygnalizacji pożaru zgodnie z regulacjami VdS. Z naszymi rozwiązaniami zabezpieczysz się na wypadek pożaru.

Chronimy przed włamaniami

Znacznie utrudniamy złodziejom dostęp do Twojego budynku. Realizujemy odpowiednią koncepcję bezpieczeństwa dla firm. Jako konstruktor instalacji sygnalizacji włamania (niem. EMA) zgodnie z regulacjami VdS opracowujemy indywidualne rozwiązania, odpowiednio do potrzeb, aby chronić Twój majątek. Konstruujemy nasze instalacje modułowo, dzięki czemu mogą rozwijać się odpowiednio do potrzeb. Najwyższe standardy bezpieczeństwa są przy tym podstawą dla wszystkich urządzeń i instalacji.

Tak umożliwiamy kontrolę dostępu do Twoich budynków

Aby tylko uprawnione osoby otrzymały dostęp do określonych obszarów lub budynków, oferujemy różne systemy do identyfikacji i weryfikacji. Nasze systemy kontroli dostępu chronią przed szkodami gospodarczymi wskutek kradzieży, wandalizmu lub szpiegostwa. Aby to nam się udało, łączymy nasze systemy dostępu
z systemami rejestrowania czasu i instalacjami sygnalizacji włamania. Dzięki temu stale zachowujesz kontrolę nad dostępem do swoich budynków.

Optymalizujemy monitorowanie Twoich budynków

Inteligentna technika bezpieczeństwa potrzebuje monitoringu przez wideo. Badania pokazują, że już obecność kamer wideo może odstraszać nieproszonych gości. Jeśli mimo to dojdzie do włamania lub uszkodzenia majątku, dzięki nagraniom można szybciej znaleźć sprawcę.

Dbamy o Twój system monitoringu wideo i zapewniamy eksploatację kamer monitorowania do różnych zadań. Wszystko ku zapewnieniu całościowej koncepcji bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Większa oszczędność energii przy oświetlaniu

W inteligentnej technice świetlnej kryje się szczególnie wysoki potencjał dla efektywności energetycznej
i ekonomicznej pracy. Całkowicie wyczerpiemy go dla Ciebie przy planowaniu indywidualnych koncepcji oświetleniowych. Oprócz najwyższej jakości kładziemy szczególny nacisk na design i funkcjonalność produktów. Naszą kompetencję podkreślamy w licznych sektorach:

 • oświetlenie techniczne, na przykład w biurach, halach, hotelach lub w gastronomii
 • oświetlenie efektywne energetycznie, na przykład w zakresie techniki LED
 • sterowanie oświetleniem przez system magistrali KNX lub standard Dali
 • oświetlenie zewnętrzne
 • oświetlenie uliczne
 • oświetlenie awaryjne
 • oświetlenie sklepowe
 • oświetlenie wzornicze
 • oświetlenie eventowe

Zrewolucjonizujemy sterowanie Twoimi budynkami

Nowoczesna technika budowlana służy do kontrolowanego sterowania środowiskiem mieszkalnym
i roboczym oraz zapewnia wszystkim wysoki komfort. Wentylacja, światło, ogrzewanie bezpieczeństwo lub systemy zarządzania energią – wszystko to jest inteligentnie sieciowane i może być komfortowo obsługiwane.

Oprócz tego z efektywną energetycznie i trwałą automatyzacją Twoich budynków znacznie zredukujesz swoje koszty eksploatacyjne. Czy to w segmencie nowych budynków, istniejących budynków, hal produkcyjnych lub budynków biurowych: dostarczamy automatyzację, która wyprzedza konkurencję.
Na przykład w wymienionych obszarach:

 • automatyka budynkowa / wizualizacja
 • oświetlenie pomieszczeń
 • sterowanie żaluzjami
 • klimatyzacja pomieszczeń
 • system zarządzania energią
 • monitorowanie instalacji i procesów

Optymalizacja kosztów roboczych dzięki automatyce budynkowej

Oferujemy rozwiązania w zakresie automatyki budynkowej: Zabezpieczamy budynki i oszczędzamy przy tym energię.

Skorzystaj z szansy wyniesienia swojej firmy na kolejny poziom. Skontaktuj się z nami i podążaj razem
z nami drogą automatyzacji.

NASZE USŁUGI SZCZEGÓŁOWE

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu