TECHNIKA BUDYNKOWA

Z pełną energią w kierunku przyszłości

Jak wprowadzić inteligentne rozwiązania do budynku

Szukasz kompetentnego partnera, który zrealizuje technikę budynkową w nowych budynkach,
modernizacjach i przygotuje Twoją firmę na przyszłość? Dobrze trafiłeś.

Realizujemy planowanie, instalację, zabezpieczanie i utrzymanie wszystkich budynków, które są zasilane, sterowane lub oświetlane energią elektryczną. Od kompleksu biurowego przez instalacje fabryczne i hale produkcyjne po obiekty mieszkaniowe: jesteśmy ekspertami w zakresie efektywnej techniki budowlanej wszelkiego rodzaju.

Obszary techniki budynkowej

Chętnie doradzimy w kwestii różnorodnych możliwości optymalizacji w wielu obszarach techniki budynkowej.

Zaplanuj całą swoją technikę budYNKOWĄ– z SCHULZ

Nowe standardy budynków, inteligentne funkcje budynków i szybkie cykle innowacyjne sprawiają,
że wymogi wobec techniki budowlanej są coraz bardziej złożone. Już przy planowaniu istotne jest zapewnienie możliwości efektywnego, trwałego i przede wszystkim stabilnego przyszłościowo projektu automatyki budynkowej.

Łączymy klasyczne instalacje elektryczne z nowoczesnymi, perspektywicznymi technologiami. Dzięki temu całkowicie wyczerpiesz maksymalny potencjał wyposażenia budynkowego. Na jakie korzyści nowoczesnej techniki budowlanej szczególnie warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim oszczędności na energii elektrycznej znacznie wpłyną na ekonomiczność przedsiębiorstwa.

Referencje z zakresu techniki budowlanej

W ten sposób Twój budynek stanie się Smart Building

Zapewniamy kompleksową obsługę z gwarantowanymi rezultatami. Dostarczamy całe techniczne wyposażenie budynków (TGA), realizujemy automatyczne sterowanie, regulację, monitorowanie
i optymalizację oraz łączymy wszystko w celu uzyskania efektywnego całościowego systemu.

Czy to do klimatyzacji w pomieszczeniu, multimediów, zacienienia czy w celach reprezentacyjnych, poprzez inteligentną digitalizację i sieciowanie można w kontrolowany sposób sterować wszystkimi funkcjami budynków. W ten sposób standardowe biuro lub dotąd mało efektywna hala produkcyjna w krótkim czasie stanie się kompleksowym Smart Building i będzie wyróżniać się wyższym komfortem, niższymi kosztami
i prostą obsługą.

Chcesz dowiedzieć się więcej o technice budowlanej, automatyce budynkowej lub elektrotechnice? Skontaktuj się z nami, czekamy na Twoje zapytanie.

Newsy na temat techniki budowlanej

Wszystko pod jednym dachem

KörberHaus w Hamburgu to „dom dla wszystkich”, w którym najważniejsze są spotkania, dyskusje i kultura. Sprinkenhof GmbH zleciła nam technikę budynku i bezpieczeństwa w tym kompleksie budynków o powierzchni 6000 m2.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu