Dystrybucja energii i podłączenie do sieci

Zrealizujemy to dla Ciebie

dzięki naszym rozwiązaniom dystrybucji energii można wiele zyskać

Bez infrastruktury elektrycznej nic nie działa w budynku, w hali produkcyjnej czy w kompleksie biurowym. Dla niezawodnego zasilania w energię w budynku i hali produkcyjnej nie można się obejść bez instalacji do dystrybucji energii: od instalacji średniego napięcia do instalacji niskiego napięcia, od stacji transformatora, przez instalacje kompensacji mocy biernej, po dystrybucję główną niskiego napięcia oraz inne systemy rozdzielcze i układy sterowania.

Jesteśmy właściwym partnerem. Nasi eksperci opracowują inteligentne i niezawodne systemy do zasilania elektrycznego, dopasowane dokładnie do potrzeb i zapewniające wydajność i komfort. Można usiąść i się zrelaksować. Do naszych usług zalicza się cały zakres od dystrybucji energii po podłączenie do sieci.

Dbamy o podłączenie do sieci

Również w przypadku podłączenia do publicznej sieci elektrycznej można na nas liczyć. Wymagane podłączenie energii elektrycznej trzeba bowiem dokładnie zaplanować.

Jeśli rozbudowujesz istniejące instalacje i potrzebujesz więcej mocy z publicznej sieci średniego napięcia bądź planujesz nowy budynek i nie masz jeszcze podłączenia do prądu, doradzimy w planowaniu projektu, określimy konstrukcję i wymiary oraz pomożemy w złożeniu wniosku u dostawcy energii – dokładnie dostosowanego do zapotrzebowania na moc i energię.

Pełna infrastruktura elektryczna dla budynku

Realizujemy w budynkach całą infrastrukturę elektrotechniczną oraz zapewniamy, aby wszystkie odbiorniki były zasilane niezbędną energią. W ten sposób można komfortowo, bezpiecznie i wydajnie zrealizować wszystkie funkcje budynku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kompleksowych i bardzo wydajnych rozwiązaniach energetycznych − od elektrycznej dystrybucji energii po podłączenie do publicznej sieci elektrycznej? Z przyjemnością udzielimy informacji o naszych kolejnych usługach w zakresie automatyzacji budynkowej.
Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Referencje z zakresu automatyki budynkowej

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu