Inteligentne oświetlenie budynku

Tak automatyzujemy Twoją technikę świetlną

Jak trwale korzystać
z innowacyjnej koncepcji świetlnej

U nas chodzi o coś więcej niż tylko światło. Dbamy o to, aby Twoje przedsiębiorstwo było optymalnie oświetlone i to z użyciem inteligentnych rozwiązań. Znacznie ułatwiamy monitorowanie oświetlenia zewnętrznego – z odpowiednią dokumentacją i raportami z badań. Jest to szczególnie ważny obszar oświetlenia bezpieczeństwa.

Dlatego przeprowadzamy automatyzację oświetlenia budynku, co pozwala Ci osiągać liczne korzyści. Zyskujesz innowacyjne rozwiązania z wysoką wydajnością energetyczną przy niskich nakładach środków finansowych. Projektujemy indywidualną technikę oświetleniową przyszłości.

Inteligentne i bezpieczne: oświetlenie budynku na przyszłość

Oświetlenie awaryjne i oświetlenie bezpieczeństwa gwarantują ochronę ludzi w budynkach w razie braku zasilania lub w przypadku pożaru. Aby to zadziałało w sytuacji kryzysowej, układ bezpieczeństwa musi być regularnie konserwowany i monitorowany.

Dlatego opracowujemy inteligentne koncepcje świetlne, które znacznie ułatwiają pracę. Przy pomocy przejrzystej wizualizacji można przedstawiać wszystkie informacje obszaru zewnętrznego w sposób centralnie powiązany. Ułatwia to pracę kierownictwa technicznego, ponieważ może ono interweniować bezpośrednio przy nieprawidłowym działaniu oświetlenia zewnętrznego.

Oprócz tego nasz inteligentny system zapewnia automatyczne przygotowywanie raportu w razie zbliżającego się testu roboczego i wspomaga przy tym przy dokumentacji w zakresie oświetlenia bezpieczeństwa. Dostarczamy odpowiednie do potrzeb i konieczne oświetlenie budynku – od klasycznego oświetlenia awaryjnego po dynamiczne doświetlanie dróg ewakuacyjnych.

Forma podąża za funkcją: innowacyjna technika świetlna z wzornictwem

W technice świetlnej kryje się szczególnie wysoki potencjał dla efektywnej energetycznie i ekonomicznej pracy. Wykorzystujemy to przy indywidualnym planowaniu światła dla Twojego budynku. Oprócz najwyższej jakości kładziemy szczególny nacisk na design światła i funkcjonalność naszych produktów.

Rozwijamy indywidualne koncepcje świetlne przy szczególnym uwzględnieniu efektywności energii i ochrony środowiska. Dotyczy to oczywiście zarówno oświetlenia zewnętrznego, oświetlenia bezpieczeństwa budynków jak i technicznego oświetlenia wewnętrznego hoteli lub miejsc gastronomii.

Miejsce na indywidualną koncepcję oświetleniową

Skorzystaj z naszego zbiorczego know-how i naszych innowacyjnych rozwiązań w zakresie inteligentnego oświetlenia budynku. Do naszych usług zaliczają się między innymi:

  • sterowanie oświetleniem przez system magistrali KNX lub standard Dali
  • oświetlenie techniczne: od oświetlenia biurowego po oświetlenie hali
  • oświetlenie efektywne energetycznie, także dzięki zastosowaniu LED

Realizujemy kompletne oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie dróg i chodników, oświetlenie bezpieczeństwa, oświetlenie sklepowe, oświetlenie wzornicze lub oświetlenie eventowe. Szukasz rozwiązania, którego nie widzisz w naszym portfolio? Nie ma problemu.

Zaprojektuj swoje oświetlenie budynku

Korzystaj z naszej ekspertyzy w zakresie techniki świetlnej i techniki bezpieczeństwa. Zaprojektujemy
dla Ciebie kompletne oświetlenie budynku, zautomatyzowane, efektywne energetycznie i bezpieczne.
Także przy podłączaniu do sieci możesz korzystać z naszego know-how.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i wyposaż swoją firmę w nowoczesną infrastrukturę i technikę
do swojego oświetlenia.

Referencje z zakresu automatyki budynkowej

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu