Technologie sieciowe

Szybciej, mocniej i bezpieczniej: Twoje nowe data center – od budowy po konserwację

Tak utworzysz wydajną infrastrukturę IT

Jeśli przedsiębiorstwo ma się rozwijać, potrzebuje strukturalnej, bezpiecznej i wydajnej infrastruktury IT. Wiemy to i dostarczamy nowoczesne rozwiązania, idealnie dopasowane do ery digitalizacji i usieciowania.

Oferujemy szeroki zakres nowoczesnych komponentów sieciowych i dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w tym bardzo delikatnym obszarze związanym z bezpieczeństwem. Możemy zrealizować kompletne data center: od budowy, nieprzerwanego zasilania elektrycznego przez szafki serwerowe IT po optymalną klimatyzację.

Zadbamy o data center, jego budowę i infrastrukturę

Efektywność robocza jest dziś powiązana ściśle z niezawodną i sprawnie działającą infrastrukturą IT. Realizujemy szybkie, wysoko dostępne i redundantne systemy, które gwarantują skuteczne połączenie między różnymi oddziałami, filiami lub też klientami i dostawcami.

Przy budowie data center stosujemy najnowocześniejsze energooszczędne technologie – w połączeniu
z perspektywiczną techniką budowlaną. IT klienta jest dzięki temu zabezpieczone przed defektami, zwłaszcza wskutek wody, pożaru, zadymienia lub innych katastrof.

Dostarczamy zasilacze awaryjne (UPS) do serwerowni

Już krótka przerwa w dostawie prądu w zakresie sterowania procesami lub IT może oznaczać bardzo wysokie koszty. Z tego powodu bardzo ważne jest ciągłe zasilanie elektryczne w zakresie infrastruktury IT. Chronimy technikę przed przestojami i rozwijamy systemy redundantne. Zapewniona jest dostępność techniki
i minimalna liczba przestojów, np. w produkcji.

Instalacja sieciowa: Zrealizujemy to dla Ciebie

Na całym świecie rośnie zapotrzebowanie na szerokie pasma do szybkiego Internetu, komunikacji
i zastosowań IP. Także w Twojej firmie efektywność pracy zależy od sprawnej komunikacji i optymalnej wymiany danych.

Do zapewnienia wydajnych, stabilnych i bezpiecznych sieci o wysokiej przepustowości szerokiego pasma stosujemy m.in. nowoczesną technikę światłowodową. Wyspecjalizowaliśmy się w tej technologii
o wysokiej czułości, od techniki połączeniowej przez technikę pomiarową do konserwacji sieci.
Przy podłączeniu do sieci istotne są z tego względu wymienione aspekty:

  • budowa wydajnych sieci światłowodowych
  • strukturalne okablowanie z CAT 7
  • innowacyjna technika pomiarowa do nadzorowania i konserwacji sieci
  • nowoczesna technologia splotowa światłowodów

Indywidualnie dopasowana serwerownia dla Twojej firmy

Oferujemy optymalne, dopasowane do zapotrzebowania systemy do umieszczania techniki sieciowej
i serwerowej. Nasze szafy serwerowe IT są wytrzymałe, mają wysoką obciążalność i umożliwiają strukturalne zarządzanie kablami do zastosowania w postaci rozdzielni jednostkowej lub w data center.

Szafy są elastyczne i przeznaczone do beznarzędziowego, prostego wyposażenia wnętrz. Mamy odpowiednie wyposażenie dla każdej koncepcji klimatyzacji: chłodzenie na bazie chłodziwa lub wody, wentylowane drzwi lub klimatyzację pomieszczeń. To idealne wyposażenie dla infrastruktury serwerowej.

Kompletna budowa data center
z jednego źródła

Wiadomo, jak szybka jest era cyfrowa: dlatego lepiej bez zwłoki się z nami skontaktować. Wykorzystaj nasze doświadczenie w zakresie techniki sieciowej oraz techniki bezpieczeństwa i zapewnij sobie wydajną infrastrukturę IT dla rozwoju przedsiębiorstwa.

Referencje z zakresu techniki budowlanej

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu