Mieszalnie pasz

Realizujemy kompleksowe sterowanie procesami

KORZYSTAJ Z NASZEJ INTELIGENTNEJ TECHNIKI KONTROLI PRODUKCJI

Producenci z całego świata zaufali naszemu doświadczeniu w zakresie instalacji i rozwiązań automatyzacji produkcji karm dla zwierząt i zbóż. Dostarczamy w tym zakresie istotne rozwiązania oraz nasz innowacyjny system sterowania procesami SCHULZ productionstar®.

Całościowa automatyzacja z SCHULZ productionstar®

Ponad 40 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy kompetentnym i niezawodnym partnerem w kwestii automatyzacji w przemyśle karm i pasz. Znamy Twoje potrzeby i wiemy, co napędza branżę paszową. Inspiruje nas to do realizacji nowych rozwiązań, które ostatecznie przynoszą zysk.

Sterowanie procesami zorientowanymi na partie produkcyjne należy do naszych kluczowych kompetencji: odpowiada za to nasz system zarządzania procesami SCHULZ productionstar®. Do dzisiaj zautomatyzowaliśmy na całym świecie wiele instalacji i maszyn z każdego rzędu wielkości – od prostej instalacji silosu zbożowego po kompletną fabrykę.

Wszystko w zasięgu wzroku dzięki inteligentnej wizualizacji procesów

Wszystko do mieszalni pasz z jednego źródła – dla maksymalnego bezpieczeństwa procesowego

Przy realizacji mieszalni pasz oferujemy kompleksowy zakres automatyzacji. Zaczynając od fazy projektowania i planowania, przez konstrukcje elektryczne, po budowę rozdzielnic. Realizujemy prace montażowe w zakresie okablowania, programujemy sterowniki PLC, przygotowujemy systemy wizualizacji, systemy MES i systemy sterowania procesami, a także wszystko uruchamiamy. Również po wdrożeniu nowych rozwiązań w każdej chwili pozostajemy do dyspozycji, oferując wsparcie techniczne i konserwację. To jednak nie wszystko.

NASZE USŁUGI W ZAKRESIE PRZEMYSŁU MIESZALNI PASZ I ZBÓŻ

Jak optymalizujemy Twoją produkcję pasz

Z naszymi rozwiązaniami do produkcji pasz doskonalimy przyjęcie towaru (także surowca) i zapewniamy raportowanie zdarzeń. Do dozowania i mieszania paszy dostarczamy sterowanie dostosowane
do występującego zapotrzebowania, włącznie z produkcją melasy i dozowaniem cieczy. Oprócz tego można sterować wszystkimi parametrami procesowymi z automatyczną kontrolą ilości przepływu.

Również załadunek zoptymalizujemy dla Ciebie: włącznie z rejestrowaniem wagi przez wagę pomostową
i inteligentne prowadzenie do punktu załadunku. Nasza oferta wytwarzania karm dla zwierząt obejmuje oprócz przyjęcia surowców także procesy dozowania, mieszania i ważenia, a także sterowanie ściskaniem
i automatyzację procesów załadunkowych w rolnictwie. Tak wyniesiemy Twoją produkcję na nowy poziom.

Mieszalnia pasz dla lepszych wyników

Przemysł paszowy stanowi znaczącą część agrobiznesu i przemysłu spożywczego. Należycie do branży rolniczej jako producenci pasz indywidualnych, mieszanych i uzupełniających. Szeroki zakres działań wielu gałęzi związanych z dostarczaniem, produkcją i dystrybucją znamy doskonale.

Z naszym całościowym założeniem pod względem automatyzacji dostarczamy idealne połączenie
do wytwarzania Twoich karm i pasz. Przez optymalną integrację przyłączy łączymy wszystkie istotne obszary: dla zapewnienia większej przejrzystości, szybkiej analizy i najwyższej dostępności instalacji,
dla najlepszych wyników i ekonomicznej produkcji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych mieszalniach pasz i rozwiązaniach dotyczących karm
dla zwierząt? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

REFERENCJE Z ZAKRESU PRZEMYSŁU PRZETWÓRCZEGO

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu