Produkcja pasz

Optymalne planowanie produkcji dzięki inteligentnej automatyzacji

Jak uzyskać maksymalną wydajność z produkcji karm dla zwierząt nastawionych na partie

W wielu krajach znajdują się zautomatyzowane przez naszych pracowników zakłady pasz. SCHULZ Systemtechnik znany jest bowiem na całym świecie ze zrównoważonej, bezpiecznej i wydajnej produkcji pasz.

Znamy się na procesach zorientowanych na partie. Z pasją do technologii i siły innowacji ruszamy do pracy − przy zwykłym silosie zbożowym bądź całej fabryce. W ten sposób rewolucjonizujemy produkcję pasz dzięki najnowocześniejszym koncepcjom automatyzacji.

Kompleksowo automatyzujemy produkcję pasz

Poprzez nasz system sterowania procesami SCHULZ Productionstar® obejmujemy cały zakres wytwarzania produktów karmy. Od przyjęcia surowców, przez procesy dozowania, mieszania i ważenia, w tym melasowanie i dozowanie płynne, po sterowanie prasami oraz automatyzację procesów załadunku.

Dzięki naszemu kompleksowemu podejściu do automatyzacji dostarczamy nie tylko idealne narzędzia
do produkcji karm dla zwierząt, ale zapewniamy również produkcję z maksymalną wydajnością
i oszczędnością energii.

NASZE USŁUGI W ZAKRESIE PRODUKCJI KARM DLA ZWIERZĄT

Dla lepszych wyników ROLNICTWA: Łączymy wszystkie branże

Poprzez łączenie w sieć wszystkich stacji produkcji pasz i tworzenie specjalnych punktów wspólnych korzystasz z ciągłej automatyzacji. Dotyczy to nie tylko wszystkich procesów na terenie zakładu, lecz również procesów u dostawców i klientów.

Wraz z partnerami biznesowymi zwiększasz w ten sposób tworzoną wartość i uzyskujesz maksymalną ekonomiczność. To wszystko realizujemy dzięki SCHULZ Productionstar®, naszemu potężnemu systemowi kontroli produkcji dla całej branży paszowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o produkcji pasz w rolnictwie? A może masz pytania na temat naszych inteligentnych systemów karmienia i pojenia dla gospodarstw rolnych? Oferujemy pełny zakres usług. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.

REFERENCJE W SEKTORZE ROLNICZYM

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu