Produkcja pasz

Większa ekonomiczność dzięki bezpiecznej i zrównoważonej automatyzacji procesów

JAK ZYSKAĆ WIĘCEJ Z WŁASNEJ PRODUKCJI KARMY DLA ZWIERZĄT

Wysokiej jakości karma jest decydującym czynnikiem w kwestii zdrowia i dobrego samopoczucia psów, kotów i innych zwierząt. Producenci karmy dla zwierząt wiedzą to doskonale. Dlatego profesjonaliści poszukują automatyzacji produkcji karmy i produktów karmy dla zwierząt domowych.

Zaufaj naszej wiedzy z firmy SCHULZ Systemtechnik. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni dekad kierujemy wszystkimi procesami produkcji pasz. Dzięki inteligentnym technologiom pozwalamy zrobić krok
w przód, pamiętając o zrównoważonym rozwoju i dużej oszczędności energii.

NASZE USŁUGI DLA BRANŻY KARMY DLA ZWIERZĄT

Zajmujemy się technologią procesów podczas produkcji pasz

Produkcja karmy dla małych zwierząt jest często bardziej złożona niż wytwarzanie karmy mieszanej dla zwierząt gospodarczych. W związku z tym wiele elementów techniki procesowej jest innych.

W przeciwieństwie do klasycznego wytwarzania karmy mieszanej wyrób żniwny nie zawsze jest przetwarzany na pelety, lecz formowany i pieczony.

Nasza inteligentna technologia sterowania procesami tak samo obejmuje wymagane do tego procesy, a także steruje z najwyższą precyzją również procesami dozowania i wytłaczania dla kształtowania pod ciśnieniem.
W ten sposób uzyskuje się stale wysoką jakość produktu i minimalizuje się zużycie energii oraz surowców.

Elastyczne reagowanie na nowe wymagania rynkowe dzięki inteligentnej technice produkcji

Tendencja do różnorodności produktów i wariantów daje się zauważyć również na rynku karmy dla zwierząt domowych. Producenci karmy dla zwierząt oferują karmę suchą, dodatki do karmy, przekąski i smakołyki
w wielu różnych gatunkach. Cały czas pojawiają się nowe produkty. Potrzebny jest do tego elastyczny system MES i sterowania procesami, który umożliwia szybkie reagowanie na zmiany w produkcji oraz upraszcza integrację nowych instalacji.

Nasz SCHULZ productionstar® to system spełniające wszystkie wymagania. Ma on konstrukcję modułową, można go w każdej chwili rozbudować i idealnie dostosować do siebie. Szybkie uruchomienie, obniżenie kosztów inwestycji, zmniejszenie zużycia energii to tylko niektóre z wielu zalet.

Wykorzystaj przyszłościową technologię systemów SCHULZ do produkcji pasz. Zapewnij sobie już teraz przewagę konkurencyjną i skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj. Zapraszamy do kontaktu!

REFERENCJE Z ZAKRESU PRZEMYSŁU PRZETWÓRCZEGO

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu