Obróbka metali

Dzięki nam trwale zaoszczędzisz na kosztach eksploatacji

JAKO WYKORZYSTAĆ INTELIGENTNĄ AUTOMATYZACJĘ W PRODUKCJI METALI

Wykorzystaj nasze doświadczenie i możliwości automatyzacji nowych technologii, aby trwale redukować koszty obróbki metali i prowadzić efektywną produkcję.

Zadbamy o to z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie elektrotechniki i naszymi instalacjami odzysku ciepła przy produkcji metali, którą dostosujemy do Twoich potrzeb.

Zautomatyzujemy obróbkę metali – włącznie z maksymalną efektywnością zasobów

Jeśli wytwarzasz metale i obrabiasz lub produkujesz wyroby metalowe, zajmiemy się sterowaniem maszyn oraz realizacją i integracją systemów sterowania procesami i innymi zadaniami automatyzacji.

Oprócz tego zrealizujemy dla Twojej firmy instalacje odzysku ciepła. Przy produkcji i obróbce metali, takich jak stal, aluminium lub stal szlachetna, powstaje bardzo dużo ciepła procesowego, które można skutecznie wykorzystać, na przykład do ogrzewania zespołu budynków.

NASZE USŁUGI W ZAKRESIE OBRÓBKI METALI 

WykorzystAJ z nami energię produkcyjną UZYSKANĄ
przy obróbce metali

Wiele ciepła odlotowego wytwarzają przykładowo instalacje do cięcia laserowego, spawania, wiercenia
i frezowania. Wiele innych procesów przy technikach produkcyjnych w segmencie obróbki metali generuje ciepło. Ciepło, które można odzyskać i efektywnie dalej użytkować, na przykład do ogrzewania zakładu.

Dzięki naszym rozwiązaniom można nawet ogrzewać całe zespoły budynków. Masz wówczas ważny wkład
w ochronę środowiska, a przy tym znacznie zredukujesz koszty robocze.

Realizujemy kompletny proces od dostawy przez sterowanie i okablowanie po wizualizację przy budowie zakładu. Wprowadzamy dokładną regulację przepływu ciepła przez całą instalację. Nowoczesny system wizualizacji zapewnia przy tym komfortową i intuicyjną obsługę.

Cały teren przedsiębiorstwa z wieloma budynkami zostanie przejrzyście przedstawiony, co umożliwi efektywną kontrolę i sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem i klapami odprowadzania dymu.

Instalacja przetwarzania ciepła może współpracować również ze standardową gazową instalacją grzewczą.

Wspólnie zoptymalizujemy produkcję i zużycie energii przy obróbce metali

Realizujemy dla producentów metali kompletną elektrotechnikę do wytwarzania metali i dbamy o automatyzację w zakresie produkcji. Zaliczają się do tego zarówno sterowanie maszynami, jak i efektywne wykorzystanie systemów zarządzania procesami. Uzupełniająco do tego konstruujemy instalacje odzysku ciepła, które wychwytują ciepło produkcyjne i umożliwiają jego ponowne wykorzystanie.

To inwestycja, która szybko się spłaca: nie tylko przez znaczne obniżki kosztów produkcji, ale także przez pozytywny wpływ na środowisko, co trwale służy wizerunkowi firmy. Opracowujemy także innowacyjne rozwiązania w zakresie energii odnawialnych dla infrastruktury ładowania, magazynów energii lub fotowoltaiki dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj. Wspólnie zoptymalizujemy potencjał wykorzystania energii w Twojej firmie.

REFERENCJE Z ZAKRESU PRZEMYSŁU PRZETWÓRCZEGO

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu