Technologie sieciowe

Strukturalne, bezpieczne i efektywne sieciowanie jest bardzo ważne dla rentowności przedsiębiorstw o każdej wielkości. Wraz z rosnącą digitalizacją ten temat zyskuje na znaczeniu. Oferujemy szeroki zakres nowoczesnych rozwiązań sieciowych i dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w tym bardzo delikatnym obszarze związanym z bezpieczeństwem.  Możemy zrealizować kompletne centrum komputerowe- od zasilaczy awaryjnych UPS, przez szafy serwerowe IT, po klimatyzację.

Centrum komputerowe

Efektywność firm jest dziś powiązana ściśle z niezawodną i sprawnie działającą infrastrukturą IT. Realizujemy szybkie, łatwo dostępne i redundantne systemy sterowania, które gwarantują skuteczne połączenie między wielowarstwowymi systemami sterowania. Przy budowie centrum komputerowego stosujemy najnowocześniejsze energooszczędne technologie – w połączeniu z automatyką budynku.

Ciągłe zasilanie elektryczne (UPS)

Już krótka przerwa w dostawie energii elektrycznej podczas pracy systemu może spowodować duże straty finansowe. Dlatego dla infrastruktury IT bardzo ważne jest zachowanie ciągłości zasilania. Chronimy naszych klientów przed przestojami i rozwijamy ich systemy stosując rozwiązania redundantne. Doświadczenie pokazuje: ciągłe zasilanie amortyzuje się w krótkim czasie, często już po krótkiej przerwie zasilania sieciowego. 

Instalacja sieciowa

Na całym świecie rośnie zapotrzebowanie na szerokopasmowy dostęp do Internetu. Wzrasta wykorzystanie aplikacji sieciowych, a otoczenie robocze zależy w znacznym stopniu od nowoczesnej komunikacji i wymiany danych. Do zapewnienia wydajnych, stabilnych i bezpiecznych sieci o wysokiej przepustowości stosujemy m.in. technikę światłowodową.

Szczegóły naszej wiedzy specjalistycznej

  • Tworzenie wydajnych sieci światłowodowych
  • Strukturalne okablowanie CAT 7
  • Zastosowanie innowacyjnej techniki nadzoru do konserwacji sieci.

Szafy serwerowe

Szafy serwerowe, znane również jako "szafy IT" lub "szafy rack" są niezbędnymi elementami wyposażenia serwerowni umożliwiającymi przestrzenną organizację pracujących w niej urządzeń IT. Wybór i rozmieszczenie szaf serwerowych wraz z trasami kablowymi zawsze są dostosowane do potrzeb Klienta z uwzględnieniem optymalnego rozwiązania. Stosujemy szafy serwerowe renomowanych producentów. Wyposażone są one w elementy niezbędne do infrastruktury sieci. Każda nowoprojektowana szafa IT podlega ocenie pod względem możliwości oddawania ciepła. Stosujemy metody wentylacji oparte na chłodziwie, wentylowaniu drzwi lub klimatyzacji pomieszczeń.

Referencje

Potrzebujesz referencji?

Prosimy o kontakt . Poinformujemy o projektach realizowanych obecnie w danym segmencie.