Roboty przemysłowe
Smart Power dla Twojej produkcji
Dlaczego robotyka opłaca się
w wielu zastosowaniach
Roboty przemysłowe są nieocenionymi pomocnikami w dziedzinie automatyzacji. Zintegrowanie odpowiedniego systemu zrobotyzowanego z procesami roboczymi pozwala znacznie zwiększyć wydajność i jakość produktów, a tym samym konkurencyjność.
KUKA, ABB, Fanuc, Motoman, Yaskawa lub Mitsubishi: Realizujemy profesjonalnie różne roboty dostępne na rynku. Wybierz nas jako kompetentnego partnera i korzystaj z kompleksowej kompetencji i innowacyjnych rozwiązań z jednego źródła.
Postaw na udaną współpracę
z lekkimi robotami
Lekkie roboty (LBR), nazywane także Cobots, są interesujące nie tylko dla koncernów, ale także dla małych i średnich przedsiębiorstw. W wielu branżach roboty przemysłowe należą do stałego wyposażenia produkcji.
Dzięki najnowszym technologiom są one teraz w stanie pracować razem z ludźmi bez ogrodzenia ochronnego. Czujniki i kamery zapewniają, że nikt nie odniesie obrażeń. Ta forma współpracy promuje elastyczność i wydajność produkcji – nawet w przypadku małych partii.
Nie dotyczy to jeszcze Twojej produkcji? Realizujemy integracje w istniejących systemach roboczych. Możesz całkowicie wyeliminować słabe punkty w produkcji i korzystać z atutów automatyzacji. Pracujesz już z robotami, ale nie jesteś zadowolony z wyników? Pozwól nam zoptymalizować programowanie i znacząco polepsz swoje wyniki.
Roboty przemysłowe: Proste programowanie z sofia
smart online fast interpreter assistant, w skrócie sofia, to opracowany przez nas interfejs obsługowy do nowej generacji KUKA, lekkich robotów, który umożliwia prostą i intuicyjną obsługę i programowanie dla różnych zastosowań. Sofia tłumaczy bezpośrednio planowane procesy z urządzenia obsługowego na złożony język programowania, który rozumie robot.
Osiągaj dalsze korzyści:
- krótszy czas programowania i uruchomienia przy integracji LBR
- samodzielne programowanie online bez znajomości Java i technik programowania
- możliwość śledzenia aktywnych procesów poprzez mechanizmy wskazujące
- możliwe niezajmujące wiele czasu wyrównanie i prowadzenie z obsługą ręczną
- szybka realizacja nowych, bardziej efektywnych procesów produkcyjnych
- proste sterowanie podsystemami (przykładowo systemy chwytaków, klejenia i łączenia śrubami)
- zredukowany czas przestoju urządzeń dzięki zintegrowanemu systemowi zgłaszania usterek
- oszczędność sprzętu
- wyższy stopień automatyzacji
- znacznie bardziej zmotywowani pracownicy