Inżynieria instalacji z tworzyw sztucznych

Zminimalizuj koszty produkcji

Wydajność, elastyczność, dokładność – produkuj optymalnie tworzywa sztuczne

Jako producent wyrobów z branży tworzyw sztucznych potrzebujesz do wydajnej produkcji indywidualnych, dostosowanych do siebie maszyn specjalnych. Postaw na budowę maszyn specjalnych przez naszych pracowników z SCHULZ Systemtechnik. Wielu klientów z branży tworzyw sztucznych korzysta od lat z ich doświadczenia.

Bogactwo pomysłów i wiedza pozwala im projektować wydajne i trwałe urządzenia korzystając
z najnowocześniejszej techniki do wszystkich etapów roboczych przy obróbce i przetwarzaniu części
z tworzyw sztucznych na gotowe produkty. Skorzystaj z usług naszych profesjonalistów od budowy maszyn specjalnych: przeanalizują oni dokładnie procesy produkcji oraz opracują kompleksowe systemy od pobierania elementów z wtryskarek, przez montaż, po późniejsze etykietowanie i pakowanie oraz paletyzowanie.

Wszystko zostanie do siebie dopasowane. Możesz trwale obniżyć koszty produkcji oraz umocnić swoją pozycję na rynku.

W ten sposób zapewniasz wysoką jakość produktów z tworzywa sztucznego

Zintegruj kontrolę jakości z procesem produkcji i produkuj jeszcze bardziej wydajnie. Jest to możliwe dzięki montażowi inteligentnej technologii testowania w instalacjach produkcyjnych. Całkowicie automatycznie możesz nadzorować każdy pojedynczy krok podczas montażu produktów wykonanych z tworzywa sztucznego oraz zapewnić maksymalnie precyzyjne wykonanie.

Ma to decydujące znaczenie dla trwałego zapewnienia wysokiej jakości, co przekona klientów do Twoich produktów.

Opracowujemy dostosowane
do potrzeb klienta, solidne
i energooszczędne urządzenia
dla branży

Indywidualność jest nie tylko nowym trendem Przemysłu 4.0. W branży tworzyw sztucznych jest standardem od dawna. Duże ilości, częste zmiany produktu oraz wiele wariantów i gatunków produktu charakteryzują tę gałąź przemysłu. Dlatego opracowujemy dla branży tworzyw sztucznych maszyny specjalne, zapewniające maksymalną elastyczność i minimalizujące wymagane czasy zbrojenia. Nasze urządzenia są solidne i działają bardzo efektywnie energetycznie

Linia montażowa do pudełek składanych

Masz pytania dotyczące naszych usług związanych z inżynierią instalacji z tworzyw sztucznych? Mamy rozwiązania dla wszystkich wyzwań tej branży. Dzięki naszemu doświadczeniu wprowadzisz rozwój
do zakładu. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj.

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu