Zautomatyzowana produkcja wtyczek hybrydowych

TECHNIKA TESTOWANIA DBA O PROCES PRODUKCJI I ODPOWIEDNIĄ JAKOŚĆ

Konfekcjonowanie wtyczek i komponentów elektrycznych, obtrysk tworzywem oraz kontrola ich działania i odłożenie do tacki – wszystkie te działania wykonuje zaprojektowana przez nas, w pełni zautomatyzowana maszyna specjalna. Wydajna i szybka

Składanie elementów hybrydowych jest dość złożonym procesem, wymagającym maksymalnej precyzji. „Dlatego stosujemy zaawansowaną technikę testowania”, wyjaśnia Lars Heise, pracownik działu sprzedaży ds. technicznych w naszym zakładzie w Bremie, który specjalizuje się w produkcji maszyn specjalnych. „Tylko w ten sposób możemy zapewnić wysoką jakość produktów końcowych i zadbać o sprawny przebieg procesów”.

Nasi koledzy opracowali w ścisłej współpracy z klientem linię produkcyjną, która spełnia wszystkie wymagania. Podaje ona do wyposażonej w sześć zagłębień wtryskarki przeznaczone do obtrysku komponenty elektryczne i pobiera z niej gotowe elementy. „Następnie przeprowadzana jest kontrola pod kątem elektrycznym i wizualnym”, wyjaśnia nasz kolega. Dobre części są automatycznie pakowane na tacki, wybrakowane odrzucane. Tacki są rozdzielane i układane w stosy.

Powodem zainwestowania w nowy system była konieczność zwiększenia mocy produkcyjnych dla nowego produktu. Dzięki automatyzacji przedsiębiorstwo może odciążyć swoich pracowników i zapobiec niedoborom personelu, a także poprawić ekonomiczność i wydajność. Nasze rozwiązanie spełniło wszystkie te cele.

Nasze rozwiązanie w szczegółach:

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu