Projekt instalacji fotowoltaicznej

Wreszcie niezależni dzięki fotowoltaice

zYSKAJ DZIĘKI inteligentnYM instalacjOM fotowoltaicznYM

Ceny prądu nadal rosną. Skorzystaj z jedynej w swoim rodzaju szansy, aby optymalnie przygotować swoje przedsiębiorstwo i korzystać długoterminowo z większej ekonomiczności i niezależności.

Wszystko to jest możliwe z naszym projektem instalacji fotowoltaicznej. Chętnie przedstawimy Ci także nowe instalacje Floating PV. Przy tym innowacyjnym rozwiązaniu fotowoltaicznym realizujemy planowanie
i wszystko co się z nim wiąże. Kompletna ekspertyza z zakresu prądu solarnego z jednego źródła.

Tak zredukujesz koszty prądu z fotowoltaiką

Szczególnie w czasach stale rosnących kosztów energii wzrasta zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania na pokrycie zapotrzebowania przedsiębiorstwa na energię elektryczną. Właśnie dlatego wdrażamy instalacje fotowoltaiczne i wytwarzamy prąd na potrzeby własne. Ta forma rekompensaty
za dostawę opłaca się za każdym razem, niezależnie od tego, czy jest to mała, czy duża instalacja.

Z prądem solarnym nie tylko zwiększysz swoją niezależność od dostawców energii, ale też stale będziesz kształtować swój wizerunek jako ekologicznej firmy.

Fotowoltaika: Oferujemy kompleksowy pakiet: od planowania do konserwacji

W realizacji instalacji fotowoltaicznych mamy wieloletnie doświadczenie i oferujemy kompletne rozwiązania fotowoltaiczne z jednego źródła: od planowania i projektowania przez obliczanie ekonomiczności, instalację, uruchomienie, podłączenie do sieci i konserwację po serwis.

Zapewniamy kompletną obsługę. Zawsze mając jasny cel, jakim jest trwałe wzmocnienie naszej pozycji wobec konkurentów poprzez opłacalne całościowe systemy.

Dlaczego nowe instalacje Floating PV są warte rozważenia

Wraz z utworzeniem instalacji Floating PV zapewniasz sobie długofalową efektywność. Powierzchnia dachu na budynku jest ograniczona. Wraz z nowoczesnymi ogniwami solarnymi instalacji Floating PV zyskujesz dodatkową powierzchnię do wykorzystania przez instalację fotowoltaiczną. Przez instalację wodną moduły są oprócz tego stale chłodzone i dzięki temu efektywnie pracują.

Jednak nie są to jedyne korzyści nowych modułów solarnych. Również procedura wydawania zezwolenia jest przy nich znacznie prostsza niż przy standardowych instalacjach. Można jeszcze szybciej produkować prąd dla potrzeb własnych i doprowadzać do sieci elektrycznej. Mamy po swojej stronie również doświadczonego partnera, który specjalizuje się w wykorzystaniu instalacji Floating PV i zrealizował już wiele projektów tego rodzaju.

Najlepszy moment na przejście
na fotowoltaikę jest teraz

Skorzystaj z szansy przejścia na prąd solarny i zwiększaj zysk mimo wysokich cen energii. Skorzystaj z naszej ekspertyzy w zakresie fotowoltaiki i planowania odpowiednich instalacji.

Także w segmentach zasobników bateryjnych, dystrybucji energii i infrastruktury ładowania możesz korzystać z naszych innowacyjnych rozwiązań. Najlepiej umów już dziś termin szczegółowej konsultacji, podczas której pokażemy Ci szanse rozwoju.

REFERENCJE Z ZAKRESU TECHNOLOGII ENERGETYCZNEJ

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu