Efektywna mobilność elektryczna

Trwała infrastruktura ładowania pojazdów elektrycznych dla Twojej firmy

Jak obniżyć koszty robocze floty pojazdowej

Udział samochodów elektrycznych i hybrydowych w ruchu drogowym stale rośnie. Już od jakiegoś czasu popularne są e-auta w komercyjnych flotach. Flota pojazdów elektrycznych powoduje znacznie niższe koszty eksploatacji i konserwacji, ponieważ zamontowanych jest mniej części zużywalnych. Oprócz tego mobilność elektryczna to istotna podstawa na drodze do neutralności dla klimatu.

Wiemy jak wygląda sytuacja i jak rozwój jest powiązany z istniejącym potencjałem. Dlatego realizujemy
dla Twojego przedsiębiorstwa całą infrastrukturę ładowania: od złożenia wniosku, przez dostawę i budowę kompletnej instalacji, włącznie z systemem rozliczeniowym, aż po konserwację i serwis.

Analizujemy dokładnie żywotność
i dostarczamy dopasowane rozwiązania dla mobilności elektrycznej

Aby możliwa była ocena, ile punktów ładowania potrzeba dla floty pojazdów elektrycznych i jaką moc mają mieć stacje ładowania, ważne jest, aby oprócz wielkości floty uwzględniać dokładnie także jej żywotność. Dopiero wówczas widoczne jest zapotrzebowanie na kolumny ładowania na prąd przemienny (AC) lub punkty ładowania szybkiego (DC).

Opłaca się ich połączenie, najlepiej z systemem zarządzania lub systemem zarządzania energią. Zawsze występuje wystarczająca ilość prądu i rozwiązanie w zakresie ładowania pozostaje przyszłościowe
i może być skalowane. Pewne jest tylko jedno: postępujący rozwój publicznej sieci ładowania, coraz większy zasięg i przede wszystkim wzrost cen paliw nadal zwiększają popyt. Najlepiej już teraz przygotuj infrastrukturę ładowania pojazdów elektrycznych dla swojej firmy.

Wreszcie niezależni od sieci publicznej? Budujemy infrastrukturę ładowania pojazdów elektrycznych dla Twojej firmy

Realizujemy rozwiązania ładowania dla różnych użytkowników, takich jak zakłady produkcyjne, właściciele parkingów lub dostawcy. Otrzymasz kompletne indywidualne rozwiązania: od podłączenia do publicznej sieci elektrycznej, przez wytwarzanie prądu przez fotowoltaikę lub inne źródła energii odnawialnej po magazyny energii i system zarządzania energią.

E-mobilność jest szczególnie opłacalna, jeśli stosowany do niej energia elektryczna pochodzi ze źródeł energii odnawialnych. Takie połączenie pomaga zoptymalizować profil obciążenia i unikać kosztownych kulminacji mocy. Oprócz tego zyskujesz przez to niezależność od wahających się cen prądu i paliwa.

Zapewniamy wydajne ładowanie
i bezproblemowe rozliczanie

Infrastruktura ładowania pojazdów elektrycznych dla przedsiębiorstw składa się z wielu modułów.
Ale dopiero przez inteligentne zestawienie powstaje efektywny system. Zapewniamy przy tym wsparcie zgodne z naszymi kompetencjami. Do infrastruktury ładowania należy również efektywny system rozliczeniowy.

Tak w prosty sposób i bez problemu zapewnisz sobie dofinansowanie

Jeśli przedsiębiorstwo inwestuje w zakresie mobilności elektrycznej, czeka na nie wiele interesujących możliwości dofinansowania. Z jednej strony państwo rezygnuje przy e-autach z podatku pojazdowego
i przyznaje dopłaty do ich zakupu, z drugiej strony występują liczne opcje dofinansowania na płaszczyźnie federalnej, krajowej i europejskiej.

Szczególnie wysoka jest dopłata, kiedy przy wytwarzaniu energii elektrycznej korzysta się z energii odnawialnych. Współpracujemy tutaj z wyspecjalizowanym w tym zakresie inwestycyjnym przedsiębiorstwem Fidelus Consulting z Leer. Żadna forma dofinansowania Ci nie umknie. Nie ma też ryzyka, ponieważ Fidelus Consulting pobiera prowizję tylko od zysków.

Nasze usługi w zakresie infrastruktury ładowania
i większej e-mobilności
w zestawieniu

Oferujemy:

  • rozbudowane portfolio w zakresie stacji ładowania elektrycznego, od modułu ściennego po układ szybkiego ładowania
  • doradztwo i planowanie z jednego źródła
  • składanie wniosków u dostawcy energii
  • dostawę i instalację rozdzielni średniego napięcia, niskiego napięcia i stacji transformatorowych
  • ekologiczne wytwarzanie prądu z energii słonecznej
  • zasobniki bateryjne
  • rozwiązania IT i technologie sieciowe
  • systemy rozliczania
  • kompetentny serwis i obsługę techniczną

Skorzystaj z aktualizacji: z nową infrastrukturą ładowania pojazdów elektrycznych dla Twojej firmy

Przeanalizujemy zapotrzebowanie i przejmiemy kompletną rozbudowę infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych dla Twojej firmy. Oprócz tego wyjaśnimy kwestie dofinansowania.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, a przedstawimy Ci szczegóły na przyszłość w zakresie elektromobilności.

REFERENCJE Z ZAKRESU TECHNOLOGII ENERGETYCZNEJ

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu