Sprzęt AGD

Jak produkować elastycznie i zminimalizować koszty przezbrajania

OSIĄGNIJ więcej w budowie zakładów do produkcji sprzętu AGD

Różnorodność wariantów, wysokie wskaźniki produkcji i często krótkie cykle życia produktu – te właściwości charakteryzują branżę AGD. Dla producentów tych dóbr konsumpcyjnych elastyczność jest niezwykle ważna. Potrafimy sprostać tym wymaganiom.

Jesteśmy profesjonalistami w budowie maszyn specjalnych, a dla branży produkcji sprzętu AGD opracowaliśmy wiele różnych urządzeń. Nie ma przy tym znaczenia czy wytwarzane produkty AGD są wykonane z tworzywa sztucznego, metalu, szkła, tekstyliów lub innych materiałów.

Znamy się na tym i zbudujemy właściwe urządzenie − o bardzo wysokiej jakości produktu, z maksymalną dostępnością urządzenia oraz największą możliwą elastycznością. Bardzo szybko można wprowadzić zmiany w produkcie i zredukować do minimum koszty przezbrajania.

Tak wyprodukujesz sprzęt AGD
w jeszcze przystępniejszej cenie

Nasze kompleksowe kompetencje w firmie SCHULZ Systemtechnik we wszystkich obszarach techniki automatyzacji korzystnie wpływają na budowę zakładów w branży sprzętu AGD. W przypadku elektrotechniki, rozwoju oprogramowania lub mechaniki korzystaj z najnowszych technologii oszczędzających energię i zasoby.

Na życzenie klienta integrujemy urządzenia
i maszyny z techniką kontroli produkcji. Po naszej stronie są wszystkie instalacje elektrotechniczne.

Dzięki temu wszystko jest do siebie dopasowane, masz tylko jednego partnera do kontaktu i możesz jeszcze bardziej obniżyć swoje koszty produkcji wyrobów AGD.

Instalacja wyjmowania do pojemników z tworzywa sztucznego

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym doświadczeniu w budowie zakładów do produkcji
sprzętu AGD lub masz już konkretne zadanie zwiększające tempo produkcji?
Nie wahaj się i skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu