Konstruowanie maszyn

W ten sposób zoptymalizujesz produkcję z wykorzystaniem tworzywa sztucznego

uzyskaj maksymalną dyspozycyjność urządzeń
w technice tworzyw sztucznych

Szukasz konstruktora maszyn i urządzeń, który specjalizuje się w budowie maszyn specjalnych w branży tworzyw sztucznych? Możemy pomóc. Postaw na naszych doświadczonych pracowników, korzystaj
z maksymalnej dyspozycyjności urządzeń i największej elastyczności wykorzystania części z tworzywa sztucznego. Ponadto z krótszych czasów projektowania i szybszego wprowadzenia na rynek. Jesteśmy profesjonalistami w zakresie techniki tworzyw sztucznych w produkcji.

Formowanie wtryskowe, wytłaczanie, rozdmuchiwanie lub termoformowanie – dzięki naszej kompleksowej wiedzy z zakresu techniki automatyzacji realizujemy indywidualnie dostosowane urządzenia oraz integrujemy je precyzyjnie w proces roboczy.

Budujemy maszyny, które pobierają części z tworzywa sztucznego z maszyn do tworzyw sztucznych, montują je do postaci gotowych produktów, etykietują, transportują, pakują i paletyzują − tak wygląda wydajna, niezawodna i zrównoważona technika produkcji.

Uzyskujemy więcej z przetwarzania tworzywa sztucznego

Urządzenia opracowujemy dla wszystkich etapów produkcji – od pobrania z maszyny do tworzyw sztucznych do gotowego produktu, od opakowania do magazynowania. Ponieważ wszystko jest optymalnie dostosowane do siebie, możesz zyskać największe możliwe korzyści z techniki produkcji.

W tym celu opracowujemy zautomatyzowane systemy przemieszczania i montażu, zapewniające maksymalną elastyczność i ekonomiczność oraz optymalizujące cały przepływ materiałów związany z procesem produkcji. Tak samo innowacyjna robotyka jest wielokrotnie elementem naszych inteligentnych rozwiązań w budowie maszyn specjalnych dla branży tworzyw sztucznych. W ten sposób tworzymy nie tylko wydajne procesy produkcji przy obróbce i przetwarzaniu tworzywa sztucznego − generujemy również decydującą przewagę nad konkurencją.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych inteligentnych i wydajnych energetycznie rozwiązaniach do budowy maszyn specjalnych dla branży tworzyw sztucznych, a może masz już konkretne zadanie dla nas? Powinniśmy więc porozmawiać jeszcze dzisiaj.

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu