Biogazownia

Nasza innowacyjna technologia pozwala trwale oszczędzać energię i zmniejszać koszty

Dlaczego popularny biogaz opłaca się także Twojej firmie?

Z gnojowicy i innej organicznej biomasy powstaje biogaz – konieczny budulec ochrony klimatu
i przełomu energetycznego. Skupienie się na surowcach odnawialnych do produkcji energii oznacza liczne korzyści dla Twojej firmy.

Skorzystaj z naszej ekspertyzy w zakresie energii odnawialnej i efektywnie łącz nasze rozwiązania energooszczędne z wysoką ekonomicznością.

Zoptymalizujemy Twoją biogazownię, włączając w to niezbędną technologię: od elektrycznych systemów sterowania, pomiarów po budowę rozdzielnic, układanie przewodów, rozbudowę i podłączanie. Dostarczymy wszystko, czego potrzeba, aby Twoja firma mogła czerpać trwałe korzyści z biogazowni.

Twoje korzyści ze zoptymalizowanej biogazowni

Biogaz można stosować w różny sposób. Do wytwarzania energii elektrycznej, wytwarzania ciepła,
do odprowadzania do sieci gazowej lub jako biopaliwo LNG do transportu ciężkich pojazdów.
Niezależna od pogody produkcja, a tym samym trwała dostępność tej energii może być dla operatora instalacji wymiernym źródłem dochodów.

Biogazownie są opłacalnym przedsięwzięciem, czy to w przemyśle, czy też w działalności gospodarza rolnego.

Pracujemy nad tym we współpracy z kompetentnymi partnerami w segmencie budowy biogazowni.
Razem zbudujemy Twoją biogazownię. Obejmuje to także innowacyjną technikę, którą Ci dostarczymy.

podobnie Jak w przypadku naszej biogazowni, technologia Twoich ciężarówek stanie się bardziej przyjazna dla środowiska

Przekształcanie biogazu w paliwo to interesujący temat dla każdego przedsiębiorstwa. Bio-LNG (liquefied natural gas) powstaje z biogazu, który jest przekształcany w metan, a następnie skraplany.

Bio-LNG może w ten sposób znacznie zredukować emisję drobnego pyłu w porównaniu do ciężarówek zasilanych olejem napędowym, co stanowi znaczną korzyść dla środowiska, a tym samym dla wizerunku Twojej firmy. Ale na tym nie koniec, ponieważ bio-LNG można bez problemu stosować w każdej ciężarówce na LNG. Pozwala to uniknąć drogich adaptacji.

Ciężarówki napędzane bio-LNG są znacznie cichsze i przyjemniej się nimi jeździ, ponieważ występuje mniej wibracji. Mimo to zasięg ciężarówek w porównaniu do tych na LNG pozostaje zachowany. Wady? Nie ma. Jest tylko szereg korzyści. Występują liczne argumenty przemawiające za biogazownią i odpowiadającą jej technologią, o które dla Ciebie zadbamy.

Z nową techniką biogazu całkowicie wyczerpiesz swoje potencjały oszczędności energii

Biogazownie są istotne nie tylko pod względem ochrony klimatu, ale też oferują szereg wymiernych korzyści. Chętnie doradzimy w kwestii możliwości rozwoju w zakresie energii odnawialnej. Nie tylko realizujemy biogazownie, ale też rozwijamy infrastrukturę ładowania i oferujemy atrakcyjne rozwiązania, na przykład w zakresie magazynów energii.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i wykorzystaj nasze innowacyjne i energooszczędne rozwiązania
dla rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

REFERENCJE Z ZAKRESU TECHNOLOGII ENERGETYCZNEJ

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu