Zarządzanie budynkiem inwentarskim/hodowla trzody

Jak połączyć technikę budynków inwentarskich z dobrostanem zwierząt i wydajnością

W ten sposób zrealizujemy idealną instalację budynków gospodarczych dla ciebie

W profesjonalnej hodowli trzody chlewnej oprócz dobrostanu zwierząt i zwiększonej świadomości środowiskowej kluczową rolę odgrywa również efektywność energetyczna i ekonomiczność. Dlatego
w SCHULZ Systemtechnik oferujemy indywidualnie dostosowane pełne rozwiązania dla wydajnego wyposażenia budynków inwentarskich oraz innowacyjnego zarządzania budynkiem inwentarskim.

Od koncepcji, przez realizację, do późniejszego serwisu: realizujemy instalację budynków inwentarskich do hodowli trzody chlewnej zgodnie z indywidualnymi życzeniami – od hodowli macior, przez hodowlę prosiąt,
po tucz trzody chlewnej. Korzystasz przy tym z wielu lat naszego doświadczenia w produkcji systemów rolniczych.

Dlaczego dobre planowanie wyposażenia budynków inwentarskich jest tak ważne

Projekt gospodarstwa powinien być dobrze przemyślany od początku. Budowa nowych budynków inwentarskich lub ich przebudowa ma różne cele: gospodarstwo rolne powinno skutecznie funkcjonować
pod względem zastosowanych urządzeń, ekonomiczności i wyposażenia.

Powinien być zarządzany z niewielkim nakładem i wymagać mniej pracy przy utrzymaniu. Ponadto muszą być uwzględnione przepisy prawa, wytyczne i wymagania regionalne. Postaw przy tym na naszych specjalistów od rolnictwa w zakresie hodowli trzody chlewnej. Uwzględniamy to wszystko przy planowaniu od A do Z.

Wyposażenie budynków inwentarskich, wyposażenie budynków gospodarskich
i zarządzanie budynkami inwentarskimi: Co możemy zrobić

W zależności od tego, czy chodzi o nową farmę tuczącą dla trzody chlewnej, hodowlę prosiąt bądź hodowlę macior, są różne wymagania dla techniki budynków inwentarskich. Skorzystaj z naszej specjalistycznej wiedzy dotyczącej różnego wyposażenia budynków inwentarskich i maksymalnej ekonomiczności:

#1 Hodowla macior

Warunkiem sukcesu w odchowie oraz hodowli świń i prosiąt są optymalne warunki techniczne. Dlatego stawiamy wysokie wymagania wobec naszych instalacji budynków inwentarskich – w szczególności skupiamy się na stabilności, trwałości, bezkompromisowym zdrowiu zwierząt i nadzwyczajnych warunkach higienicznych.

#2 Hodowla prosiąt

Dzięki rozwiązaniom dostosowanym dokładnie do potrzeb zapewniony jest optymalny obrządek i hodowla młodych zwierząt. Stawiamy przy tym na innowacyjne systemy sterowania. W pierwszych tygodniach wymagania wobec warunków hodowli prosiąt oraz warunków klimatu i karmienia są szczególnie wysokie. Dlatego planujemy nasze rozwiązania z największą starannością, dokładnie według potrzeb.

#3 Tucz trzody chlewnej

Do tuczu oferujemy w naszym asortymencie produktów różne systemy kojców. Nie ma przy tym znaczenia, czy grupy są duże, czy małe. Systemy modułowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb przy tuczu trzody chlewnej. Zwierzęta czują się dobrze i uzyskujesz największą możliwą ekonomiczność. Poprzez połączenie profili z PCV, słupków ze stali szlachetnej oraz ocynkowanych rurek można montować komponenty, tworząc stabilne i niedrogie systemy budynków gospodarskich.

Masz jeszcze pytania do naszej szerokiej oferty hodowli trzody chlewnej, naszych rozwiązań wydajnego wyposażenia budynków inwentarskich oraz automatycznego zarządzania budynkami inwentarskimi? A może chcesz uzyskać informacje o naszych usługach z zakresu systemów wentylacyjnych i systemach klimatyzacji? Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj ‒ z przyjemnością Cię wysłuchamy!

REFERENCJE W SEKTORZE ROLNYM

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu