Wyposażenie budynków inwentarskich/ hodowla drobiu

w ten sposób można dzięki optymalnej technice poprawić dobrostan zwierząt i efekty

Dzięki inteligentnym narzędziom zarządzanie budynkami inwentarskimi będzie dziecinnie proste

Ekonomiczność, wydajność energetyczna i świadomość ekologiczna odgrywają kluczową rolę
dla profesjonalnych hodowców drobiu. Dobrostan zwierząt ma przy tym zawsze najwyższy priorytet. Dlatego postaw na naszą wieloletnią wiedzę międzynarodowego dostawcy sprzętu do budynków inwentarskich i kompletnego dostawcy do rolnej hodowli zwierząt.

Nasz kompetentny zespół zaprojektuje twoje kurniki. Od koncepcji, przez realizację, do późniejszego serwisu. Dzięki inteligentnej technice zarządzanie budynkami inwentarskimi będzie dziecinnie proste.

Wykorzystaj nasze doświadczenie: hodowla niosek, tucz kurcząt bądź indyków, hodowla kaczek
lub wylęgarnia. Można przy tym zdecydować się na wszystkie formy hodowli: hodowlę biologiczną
lub konwencjonalną. Znamy się na tym i mamy właściwe koncepcje, idealnie dostosowane do potrzeb.

Jak skorzystać na dobrym zaplanowaniu kurników

Dobre zaplanowanie instalacji budynków inwentarskich do hodowli drobiu ma duże znaczenie przy zapewnieniu skuteczności i ekonomiczności projektu gospodarstwa. Nie ma znaczenia, czy jest to nowy budynek inwentarski czy przebudowa istniejącego. Postaw na wiedzę naszych specjalistów od hodowli drobiu.

Dzięki dokładnemu i dobrze przemyślanemu projektowaniu masz pewność, że zwierzęta są optymalnie obrządzone, koszty eksploatacji zostaną zminimalizowane, co przekłada się na opłacalność inwestycji. Uwzględniamy przy tym przepisy, wytyczne i wymagania lokalne, przez wielkość budynku inwentarskiego,
po żądaną formę hodowli oraz koszty budowy, eksploatacji i utrzymania budynku inwentarskiego. Są to kryteria, które istotnie wpływają na powodzenie zakładu drobiarskiego.

Wyposażenie budynków inwentarskich i zarządzanie budynkami inwentarskimi dla branży hodowli drobiu: Nasz zakres usług

Dostarczamy kompletne wyposażenie budynków inwentarskich do profesjonalnej hodowli drobiu.
Od wyposażenia budynku gospodarskiego, wentylacji budynku inwentarskiego, systemów karmienia
i pojenia po zarządzanie budynkami inwentarskimi i technikę środowiskową: oferujemy bogaty asortyment produktów do każdej formy hodowli. Dzięki temu zwierzęta są w każdej chwili doskonale oporządzone. Nasze systemy są optymalnie dopasowane do siebie i stwarzają najlepsze warunki
do uzyskania rentownych wyników.

Szczegóły naszego know-how:

#1 Hodowla kur, w tym młodych

Dla ekonomicznej hodowli kur mamy właściwą koncepcję. Nasze systemy poprawiają dobrostan kur,
a ponadto zapewniają zwierzętom przyjemne otoczenie do składania jaj. Maty gniazdowe są codziennie czyszczone, a jaja są transportowane na perforowanej taśmie z tyłu gniazda.

#2 Tucz kurcząt

Stwórz z nami podstawę najlepszych możliwych warunków dla budynków inwentarskich, rozwoju zwierząt oraz optymalnych efektów pracy. Indywidualne rozwiązania szczegółowe lub kompleksowe duże projekty: optymalizujemy wyposażenie budynków inwentarskich wraz z wentylacją budynków inwentarskich
i zarządzaniem tuczem kurcząt.

#3 Kury nioski

Oferujemy systemy wyposażenia budynków gospodarskich dla chowu ściółkowego, hodowli biologicznej
oraz hodowli małych grup niosek. Wszystkie systemy są warunkowane przez obowiązujące przepisy KAT i UE. Nasze solidne konstrukcje i wysoka jakość wykonania zapewniają dużą trwałość i opłacalność eksploatacji.

Jako kompleksowy dostawca do rolnej hodowli zwierząt realizujemy całe wyposażenie: od doprowadzania wody, przez systemy karmienia, po automatyczne zbieranie jaj. Ponadto oferujemy między innymi grzędy
i drążki gniazdowe, zintegrowane gniazda dla niosek, oczyszczanie taśmowych przenośników odchodów
oraz inteligentny system wentylacji, zapewniający cały czas świeże powietrze w budynku inwentarskim.

#4 Kaczki

Jesteśmy kompetentnym partnerem również w hodowli kaczek. Wykonaj z nami odpowiedni system budynku gospodarczego i zoptymalizuj swoją instalację budynków inwentarskich.

#5 Tucz indyków

Do hodowli i tuczu indyków oferujemy kompletne oprzyrządowanie do klimatyzacji budynku inwentarskiego, karmienia, pojenia, oświetlenia, ogrzewania, techniki elektrycznej i bezpieczeństwa oraz wentylacji budynku inwentarskiego. Dzięki temu zadbasz o zdrowie zwierząt w budynku inwentarskim i jednocześnie poprawisz swoją ekonomiczność.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kompletnych rozwiązaniach dla wydajnego wyposażenia kurników lub zautomatyzowanego zarządzania budynkiem inwentarskim? Z przyjemnością poinformujemy
o optymalnych systemach wentylacyjnych i systemach klimatyzacji w hodowli drobiu. Nie wahaj się
i skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj – czekamy na twój telefon.

REFERENCJE W SEKTORZE ROLNYM

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu