ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ LEŻY W NASZEJ NATURZE

Koncepcje ekologicznej techniki automatyzacji

TECHNOLOGIE NA RZECZ NASZEJ PRZYSZŁOŚCI

Korzystanie z zasobów z szacunkiem leży w naturze naszych działań i zadań. Zobowiązaliśmy się do ochrony środowiska i dążymy do uniknięcia niepotrzebnych obciążeń środowiskowych.

ODKRYJ INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA ZAPEWNIAJĄCE WIĘKSZĄ EKONOMICZNOŚĆ I EKOLOGICZNOŚĆ

Optymalizacja, automatyzacja i modyfikacja procesów w naszej pracy zawsze oznacza jednocześnie dbanie o zrównoważony rozwój. Zalety dla naszych klientów są oczywiste.

Szybciej, wydajniej, dalej: rozpoznajemy możliwości i potencjały optymalizacji. Chętnie udzielimy Ci indywidualnej porady, zgodnie z zastosowaniami i praktyką – wykorzystaj naszą kompleksową wiedzę na rzecz zrównoważonego rozwoju w swoim przedsiębiorstwie.

IDEALNE ŚRODOWISKO SIECIOWE DZIĘKI CAŁOŚCIOWYM KONCEPCJOM TECHNOLOGICZNYM

Sieciowe rozwiązania energetyczne

Odkryj nasz model biznesowy „sieciowe rozwiązania energetyczne”, w skrócie VEL: to całościowy system, który realizuje transformację energetyczną. Innowacyjne technologie i zastosowanie idealnie dopasowanych do siebie komponentów zapewnia neutralność klimatyczną, redukcję emisji CO2 oraz mniejsze zużycie energii przy jednoczesnej maksymalnej wydajności i efektywnych procesach.

Dowiedz się więcej

CO ROBIMY W SCHULZ NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU?

Oto niewielka część z wielu naszych działań:

  • Pracujemy nad tym, aby być jednym z najbardziej przyjaznych przedsiębiorstw dla klientów
    i dla środowiska w porównaniu z konkurencją.
  • Wykorzystanie energii odnawialnych i systemów magazynowania energii na rzecz własnego zapotrzebowania na energię elektryczną jest dla nas od wielu lat czymś oczywistym.
  • Aktywnie wspieramy integrację pojazdów elektrycznych i rowerów elektrycznych z firmową flotą pojazdów.
  • Energooszczędna technologia LED, systemy grzewcze i izolacja cieplna oraz inteligentna automatyka budynkowa zapewniają maksymalną wydajność energetyczną.
  • Dzięki elektronicznym rozwiązaniom w pracy redukujemy zapotrzebowanie na papier i podróże służbowe.
  • Dział informatyki pracuje w oparciu o rozwiązania chmurowe.
  • Nieustannie pracujemy nad optymalizacją systemu zarządzania w celu poprawy ochrony środowiska.

NASZE ROZWIĄZANIA DLA TRANSFORMACJI ENERGETYCZNEJ

Wszędzie tam, gdzie można znaleźć potencjał optymalizacyjny na rzecz zrównoważonego rozwoju: nasze pomysły zawsze są całościowo i innowacyjnie ukierunkowane na przyszłość.

Technologia energetyczna

Jedną z naszych najsilniejszych stron jest fachowa wiedza w zakresie technologii energetycznej. Dzięki temu możemy rozwijać trwałe, efektywne i stabilne zasilanie energią elektryczną.

Dowiedz się więcej
Badanie na rzecz logistyki neutralnej dla klimatu

W jaki sposób uzyskać zasilanie elektryczne z niewielką ilością CO2 na przykładzie centrum logistycznego? Zajmuje się tym finansowany przez Federalne Ministerstwo Gospodarki i Ochrony Klimatu projekt badawczy ELogZ.

Dowiedz się więcej
Z inteligentną technologią magazynowania

W kwestii energii zakład warzywniczy Mählmann jest samowystarczalny. Nowa instalacja solarna wytwarza dostateczną ilość prądu, aby zasilić całą wieś. Aby go wykorzystać odpowiednio do potrzeb we własnej firmie, stosowane są innowacyjne akumulatory magazynujące Commeo.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami
Możliwości kontaktu