Lokalizacje

Siedziba główna grupy SCHULZ znajduje się w niemieckim mieście Visbek. Nasze oddziały można znaleźć w różnych częściach Europy, co rozwija międzynarodową współpracę i otwiera nowe możliwości. Wspieramy się wiedzą i razem zdobywamy doświadczenie.

Polska

SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o.

ul. Metalowa 3
PL-60-118 Poznan

Tel. +48 61 8650784
Fax +48 61 8650786
info@schulz-infoprod.pl

Brema, specjalizacja: konstruowanie maszyn specjalnych

SCHULZ Systemtechnik psa GmbH

Johann-von-Bodeck-Str. 5
D-28309 Bremen

Tel. +49 421 80778-0
Fax +49 421 80778-49
bremen.psa@schulz.st

Brema, specjalizacja: motoryzacja

SCHULZ Systemtechnik GmbH

Europaallee 2
D-28309 Bremen

Tel. +49 421 33005-0
Fax +49 421 33005-100
bremen@schulz.st

Burg

SCHULZ Systemtechnik GmbH

Lindenallee 34
D-39288 Burg

Tel. +49 3921 63638-0
Fax +49 3921 63638-30
burg@schulz.st

Centrala przedsiębiorstwa Visbek

SCHULZ Systemtechnik GmbH

Schneiderkruger Str. 12
D-49429 Visbek

Tel. +49 4445 897-0
Fax +49 4445 897-300
info@schulz.st

Doberschütz

SCHULZ Systemtechnik GmbH

An der Mühle 4
D-04838 Doberschütz

Tel. +49 34244 541-0
Fax +49 34244 50342
doberschuetz@schulz.st

Hamburg

SCHULZ Systemtechnik GmbH

D-21107 Hamburg
Pollhornbogen 18

Tel. +49 40 3197439-100
Fax +49 40 3197439-111
hamburg@schulz.st

Holandia

SCHULZ Systemtechnik BV

Tjalkkade 8
NL-5928 PZ Venlo

Tel. +31 77 3744396
Fax +31 77 3744397
venlo@schulz.st

Kassel

SCHULZ Systemtechnik GmbH

Ochshäuser Str. 45
D-34123 Kassel

Tel. +49 561 5061 4114
Fax +49 561 5061 9996
service.kassel@schulz.st

Lebus

SCHULZ Systemtechnik GmbH

Kirschallee 56
D-15326 Lebus

Tel. +49 33604 4466-0
Fax +49 33604 4466-20
lebus@schulz.st

Rosja

OOO SCHULZ Systemtechnik

Khimki, Repinastraße, Haus 2/27
RUS-141400 Moskau

Tel. +7 498 6831386
Fax +7 498 6831386
moskau@schulz.st

Tunezja

SCHULZ Systemtechnik GmbH

Avenue des Martyrs IMM. Ezzitouna
1er étage App. N° 2
TN- 3018 Sfax

Tel. +216 74 899 205
Fax +216 74 41 71 99
sfax@schulz.st

Wallenhorst

emt automation GmbH

Otto-Lilienthal-Str. 8
D-49134 Wallenhorst

Tel. +49 5407 8787-0
Fax +49 5407 8787-30
info@emteam.de

Nasze referencje