Mobilność elektryczna

Przyszłością mobilności jest mobilność elektryczna. Konstruktorzy samochodów przestawiają się na nowe rozwiązania. Rząd federalny wspomaga zakup samochodów elektrycznych i rozbudowę infrastruktury ładowania. Mobilność elektryczna jest rozwiązaniem dla zrównoważonego poruszania się, przyjaznego dla klimatu i ochrony środowiska. Równocześnie oszczędza zasoby i jest efektywna. Dlatego Niemcy zainwestują ogółem ponad miliard euro w tę technologię. Mobilność elektryczna nie jest zapewniana tylko przez napędy z bateriami elektrycznymi. Inną możliwością jest jazda z wykorzystaniem wodoru. W zamontowanym w pojeździe ogniwie paliwowym jest on bezpośrednio przekształcany w energię elektryczną. Niezależnie od wybranej formy napędu konstruujemy odpowiednie stacje tankowania.

 

Elektryczne stacje ładowania

Wyspecjalizowaliśmy się w konstruowaniu elektrycznych stacji tankowania. Nasi klienci otrzymują ekonomiczne rozwiązania, które są indywidualnie przystosowane do ich potrzeb. Dotyczy to wszystkich: firm, gmin, producentów żywności, restauracji czy zarządców parkingów. Wszyscy klienci otrzymują gotową instalację z pełnym oprzyrządowaniem. Skorzystaj z tego i stań się częścią publicznej infrastruktury ładowania.

Stacje tankowania wodoru

Jedną z możliwości mobilności elektrycznej jest wykorzystanie wodoru. W zamontowanym w pojeździe ogniwie paliwowym jest on bezpośrednio przekształcany w energię elektryczną. Korzyść: Tankowanie wodoru następuje prawie tak samo szybko, jak standardowych paliw. Warto przestawić nawet całą flotę pojazdową na przyszłościową formę mobilności. Zamontujemy stację tankowania azotu z niezbędnym oprzyrządowaniem. Nasi klienci otrzymują rozwiązania przystosowane do ich potrzeb, każdorazowo indywidualnie. Od planowania przez projektowanie po wdrożenie. Decydują oni, czy wodór ma być produkowany wewnętrznie na miejscu, czy też pozyskiwany. Obie opcje są możliwe i są organizowane przez nas. Wszyscy klienci otrzymują gotową instalację, od A do Z

Referencje