Systemy magazynowe

Technologia magazynowa jest ważną częścią logistyki wewnątrzzakładowej. Tkwi w niej szczególnie wysoki potencjał do ekonomicznego i efektywnego zarządzania firmą. Dlatego indywidualne, dopasowane do potrzeb doradztwo jest w tym zakresie bardzo ważne. Dostarczamy bezpieczne, efektywne i przyjazne dla użytkownika systemy magazynowania i optymalnie integrujemy je w danym przedsiębiorstwie, co pozwala osiągnąć znaczne oszczędności. Od systemu półautomatycznego do kompleksowego, całkowicie zautomatyzowanego magazynu.

Systemy regałowe

Każdy magazyn wymaga indywidualnego podejścia Inteligentne rozwiązania magazynowe przyspieszają pracę i optymalizują miejsce magazynowe oraz zwiększają efektywność minimalizując jednocześnie koszty. W pierwszej kolejności analizujemy wykonywane operacje i procesy logistyczne klienta, a następnie oferujemy system regałowy, który jest idealnie do nich dopasowany.

Szczegóły naszej wiedzy specjalistycznej

  • Regały paletowe, przelotowe oraz wjazdowe
  • Regały półkowe
  • Poziomy pośrednie i podesty
  • Wózki widłowe oraz AGV
  • Cloud (dane w chmurze)
  • Automatyczne układnice magazynowe
  • Zautomatyzowane magazynowanie drobnych elementów
  • Zautomatyzowane magazyny palet.

Regały wysokiego składowania

Regały wysokiego składowania (ang. High-bay warehouse) odgrywają decydującą rolę  w zakresie efektywności i wydajności w systemie magazynowania. Muszą być wytrzymałe, niezawodne, precyzyjne i muszą bezpiecznie realizować swoje zadania. Dostarczamy urządzenia obsługujące regały w różnych wariantach do wielu zastosowań. Dzięki budowie modułowej w każdej chwili można je rozszerzać bez dodatkowych komplikacji. Inteligentna technika sterowania zapewnia autonomiczne składowanie, pobieranie i wydawanie z magazynu. Koordynuje ona także współpracę kilku pojedynczych urządzeń obsługujących regały. Nasi klienci zyskują na tym większą elastyczność wyboru i zabezpieczenie na przyszłość.

Referencje

Potrzebujesz referencji?

Prosimy o kontakt . Poinformujemy o projektach realizowanych obecnie w danym segmencie.