Systemy handlingowe

Systemy transportu zapewniają sprawny przepływ materiału w całkowicie zautomatyzowanym procesie. W tym celu wyposażamy roboty w specjalnie dopasowane narzędzia do wymaganych zadań: do przenoszenia produktów, procedur Pick & Place, komisjonowania, rozładunku i załadunku lub zmiany narzędzi. Zapewniona jest płynność procesów w produkcji – sprawnie i efektywnie.

Systemy pakowania

Zmienny design opakowań i rosnąca różnorodność produktów wymagają zaawansowanej automatyzacji. Do kształtowania asortymentu szklanek, mis lub puszek, do opakowań foliowych, opakowań kartonowych lub indywidualnych rozwiązań w zakresie opakowań. Oferujemy niezawodne systemy do różnych zadań. Nasze systemy optymalnie integrujemy w procesach roboczych w celu uzyskania maksymalnej efektywności. Klient zyskuje tym samym decydujące korzyści w zakresie konkurencyjności.

Individuelle Verpackungslösungen

Systemy paletowania

Zadania z zakresu paletowania są realizowane głównie przez roboty. W tym celu analizujemy procesy w danym przedsiębiorstwie, aby możliwe było optymalne zintegrowanie paletowania z procesami. Paletowanie towarów wymaga precyzji. Dla każdego projektu opracowujemy indywidualne rozwiązania do paletowania. Służy ono zwiększonej przepustowości, większej efektywności i niższym kosztom roboczym.

Systemy wyjmowania

Wyjmowanie części lub produktów we właściwym czasie jest elementem wielu procesów produkcyjnych. Do całkowicie automatycznego wykonywania tych zadań opracowujemy instalacje przystosowane do określonego zapotrzebowania. Stawiamy przy tym na robotykę. Korzyść: takie systemy są bardzo elastyczne i mogą być stosowane w różnych miejscach.

Systemy pozycjonowania

Oferujemy systemy służące do właściwego pozycjonowania detali lub narzędzi w maszynach i instalacjach technicznych. Od systemów liniowych, takich jak stoły krzyżowe, przez systemy portalowe po stoły obrotowe lub okrągłe. Dostarczamy trójosiowe systemy pozycjonowania do elastycznego ruchu obiektów w pomieszczeniu lub korzystamy z inteligentnej techniki monitoringu do oznaczania właściwego położenia.

Referencje

Potrzebujesz referencji?

Prosimy o kontakt . Poinformujemy o projektach realizowanych obecnie w danym segmencie.