Stacja układania w stos do produktów głęboko ciągnionych

Państwo
Niemcy
Zakres

Jako powierzchnia układania w stos służy krótka taśma transportowa i większa taśma zasobnikowa za nią o długości około trzech metrów (w zależności od oczekiwań klienta). Układem zgarniającym osoba obsługująca może zbliżyć towar do siebie, co nie ma wpływu na aktualny stos. Do dosuwania maszyny głęboko ciągnionej można wyłączyć układ przyjmowania, aby części dosuwane po wyrzucaniu mogły spadać na taśmę transportową i mogły być wyprowadzane bocznie. Po odpowiednim dołączeniu instalacja układania w stos przyjmuje artykuły.

Wyzwanie
Zmiana formatu na stacji układania w stos musi być ograniczona do minimum, koszty części formatów nie powinny przekraczać ustalonego budżetu. Instalacja do układania w stos musi być mobilna na maszynie do głębokiego ciągnienia.

Rozwiązanie techniczne
Przyssawki powierzchniowe, przyssawki wyjmowania i układania w stos zostały pokryte wstępnie przyciętą folią odpowiednio do formatu. Tym samym dla każdej z form dostępne są maksymalnie dwie folie, przy czym wiele form praktycznie pokrywa się, a tym samym nie jest konieczna zmiana form w instalacji do układania w stos. Urządzenie szybkomocujące ze środkowaniem zabezpiecza dokładne dokowanie instalacji do układania w stos na maszynach do głębokiego ciągnienia po zmianie formy.

  • Jednostka wyjmująca
  • Jednostka układająca w stos
  • System transportowy
Korzyści dla klienta
  • Redukcja kosztów dzięki szybszej zmianie formatu na podstawie elastyczności chwytaków wyjmujących i układających w stos
Dyscypliny
Mechanika
Rozwiązania
Kontakt
SCHULZ Systemtechnik psa GmbH
Johann-von-Bodeck-Str. 5
D-28309 Bremen
Tel. +49 421 80778-0
Fax +49 421 80778-49