Montaż puszek kablowych

Państwo
Niemcy
Zakres

Dolne części są formowane pojedynczo i podwójnie bezpośrednio w instalacji. W pierwszym etapie montażowym uszczelki wkładane są montowane w dolnej części puszki. Następnie ma miejsce doprowadzanie pokryw. Przed montażem pokrywa jest mocowana nylonowym sznurem na dolnej części i wkłada się broszurę z wskazówkami montażu do dolnej części. Dopiero następnie jest ona nakładana i łączy się ją z automatycznie doprowadzanymi zatrzaskami z tworzywa sztucznego. W ostatnim procesie następuje ostateczne dociskanie pokrywy do dolnej części, wyładowanie i doprowadzenie gotowych puszek do maszyny pakującej.

Wyzwanie
Doprowadzanie i montaż sznura nylonowego do połączenia dolnej części puszki z pokrywą.

Rozwiązanie techniczne
Stosowanie urządzenia przenoszącego z odnośnymi do typu jednostkami chwytającymi do wyjmowania dolnej części puszki z maszyny do formowania wtryskowego. System nośników detali służy do łączenia gotowych stacji montażowych. Do montażu poszczególnych komponentów stosuje się wiele przenośnych CNC. Doprowadzanie uszczelek wtykanych i zatrzasków z tworzywa sztucznego następuje technikę doprowadzania z odpowiednim rozdzielaniem.

  • System transportowy z nośnikami detali
  • Stacje montażowe do zatyczek
  • Sznur połączeniowy
  • Pokrywy i śruby pokryw
  • Stacja wkładania ulotek
Korzyści dla klienta
  • Zwiększenie jakości i redukcja kosztów dzięki automatycznemu usuwaniu wadliwych części i automatyzacji procesu z wyjątkiem ręcznego doprowadzania materiałów użytkowych.
Dyscypliny
Mechanika
Rozwiązania
Kontakt
SCHULZ Systemtechnik psa GmbH
Johann-von-Bodeck-Str. 5
D-28309 Bremen
Tel. +49 421 80778-0
Fax +49 421 80778-49