Automat drukujący i kontrolny

Państwo
Niemcy
Zakres

Moduły są poddawane testom elektrycznym, wynik jest drukowany drukarką atramentową na dolnej powierzchni, a tampodrukiem wytwarza się gotowy obraz druku na stronie wierzchniej.

Wyzwania
Istniejąca instalacja klienta spełniała już żądane zadania, ale klient oczekiwał podwójnej wydajności, aby możliwe było obrabianie znacznie większej liczby części w jednym rytmie jednozmianowym.

Rozwiązanie techniczne
Kompaktowa instalacja, której centrum jest okrągły stół rozdzielczy, z dziesięcioma pozycjami i nieco większą średnicą niż występowała pierwotnie, aby pozyskać więcej miejsca na montaż i konserwację. Do podwojenia wydajności,  dwie części w tym samym cyklu są wykonane w ok. czterech sekund lub jedna część w cyklu dwóch sekund.

  • Technika podawania
  • Technika druku
  • Technika kontrolna
  • Technika kamer
  • Technika tłoczenia
  • Technika zgrzewania
Korzyści dla klienta
  • Redukcja kosztów i polepszenie jakości przez automatyzację procesu z nadzorem etapów montażowych i kontrolą naklejonego napisu przy użyciu nowoczesnej techniki kamer.

 

Dyscypliny
Mechanika
Elektrotechnika
Rozwiązania
Kontakt
SCHULZ Systemtechnik psa GmbH
Johann-von-Bodeck-Str. 5
D-28309 Bremen
Tel. +49 421 80778-0
Fax +49 421 80778-49