W kierunku przemysłu 4.0

Przygotowanie do nowej ery produkcji

Pojęcie przemysłu 4.0 już od pewnego czasu pojawia się na ustach wszystkich. Opisuje ono nową erę automatyzacji. Znamienna dla niej jest przede wszystkim znaczna indywidualizacja produktów przy wysoko elastycznym wytwarzaniu. Warunkiem tego jest realizowane w wysokim stopniu sieciowanie wszystkich elementów w ramach produkcji. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy we wszystkich dyscyplinach techniki automatyzacyjnej jesteśmy do tego najlepiej przygotowani. W ten sposób przygotujemy także Twoją firmę do przemysłu 4.0. Pomożemy Ci pozostać na bieżąco i zachować konkurencyjność.

Można przystosować produkcję do nowej strategii produkcyjnej, aby trwale zwiększać produktywność i ekonomiczność. SCHULZ to właściwy partner. Połączenie mechaniki, elektrotechniki i oprogramowania z jednego źródła umożliwia nam całościowe rozwiązania. Tworzymy przemysł 4.0 i zapewniamy w ten sposób rosnącą przewagę na rynku. 

Małymi krokami

Realizujemy przemysł 4.0 przez drobne działania ewolucyjne. Krok po kroku.

Największy potencjał

Zaczynamy w obszarach z największymi potencjałami. Dzięki temu inwestycje zwracają się w krótkim czasie.

Rozszerzenie produktywności

Produkcja jest realizowana znacznie efektywniej. Można zabezpieczyć maszyny i rozszerzać produkcję bez zwiększania instalacji.

Redukcja kosztów

Zapewnienie produkcji z minimalnymi kosztami i brak konieczności płacenia za coś, co nie jest konieczne.

Efektywność zasobów

Trwałość określa całą produkcję. Oszczędność cennych zasobów i produkcja z minimalnymi kosztami energii.

Wszystko pod kontrolą

Koncentrujemy się na pojedynczym projekcie, ale zawsze uwzględniamy go w ocenie całościowej. Dzięki temu można skupić się na szczegółach.