SCHULZ jako pracodawca

Oferujemy

Jesteśmy międzynarodową grupą przedsiębiorstw, oferującą automatykę dla przemysłu, rolnictwa, budynków i nowej energii. Naszą siłą jest wszechstronne wdrażanie zadań automatyzacji. Poprzez połączenie mechaniki, elektrotechniki i informatyki w jednej firmie jesteśmy w stanie realizować całościowe i innowacyjne rozwiązania. W naszych licznych oddziałach i biurach dystrybucyjnych pracuje nad tym ponad 1000 pracowników. Współpraca badań i rozwoju, projektowania i realizacji oraz konsekwentne wykorzystywanie synergii między poszczególnymi działami sprawiają, że jesteśmy solidnym partnerem. W Centrali - w rejonie Oldenburga i Münster, a także u nas w Poznaniu i w wielu innych regionach, nasze oddziały dzięki korzystnemu położeniu geograficznemu i dobremu połączeniu komunikacyjnemu oferują wiele korzyści i równocześnie gwarantują wysoką jakość życia i różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Oferujemy specjalistom i menedżerom oraz studentom i uczniom idealne perspektywy kariery zawodowej. 

Zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy!

Przyjemna atmosfera w pracy

Od pierwszego dnia wszyscy jesteśmy członkami rodziny SCHULZ, w której indywidualność odgrywa dużą rolę. Odzwierciedla się to także w relacjach między kolegami z pracy. Wszyscy zwracamy się do siebie na ty. Od szefa do stażysty, od kierownika działu po pracownika serwisu.

System opiekunów

Dzięki temu od pierwszego dnia będziesz się czuć u nas dobrze. Indywidualny opiekun pokaże ci wszystko, co musisz wiedzieć i odpowie na wszystkie pytania. Oprócz tego otrzymasz teczkę ze wszystkimi ważnymi informacjami.

Rozwój i kształcenie

Konferencje, szkolenia, warsztaty, eventy – oferujemy szeroką ofertę interesujących możliwości nauki i wymiany informacji. Dzięki kompleksowemu programowi wsparcia i rozwoju następuje ciągła kwalifikacja zawodowa i ma miejsce indywidualny rozwój.

Elastyczne modele czasu pracy

Pozwalamy na pogodzenie sfery życia rodzinnego i zawodowego. Zawsze staramy się dopasować grafik do możliwości pracownika, a wyjazdy inżynierów w ujęciu rocznym nie przekraczają 30% czasu pracy. Zadowolony Pracownik to dobry Pracownik.

Inne benefity

Narodziny dziecka, ślub czy długoletni staż pracy to ważne wydarzenia w życiu każdego człowieka. Wszystkim świeżo upieczonym rodzicom, małżeństwom oraz zasłużonym stażem pracownikom zapewniamy dodatkowe wynagrodzenia lub dofinansowania.

Pakiet medyczny i sportowy

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników umożliwiając im szybki dostęp do placówek medycznych i badań specjalistycznych. Sport to zdrowie, dlatego każdy z naszych pracowników może skorzystać z pakietu Multisport i zachować sprawność fizyczną na długie lata.

Nasze referencje