SCHULZ Infoprod

Profil firmy

Schulz Infoprod Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo inżynierskie i wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań systemów automatyki przemysłowej. Jako integrator systemów automatyki dysponujemy szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem w zakresie sterowania procesami przemysłowymi. Oferujemy klientom rozwiązania najwyższej jakości, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Ponad 30-letnie doświadczenie w branży, różnorodne projekty oraz klienci z Polski i całego świata pozwoliły nam stać się solidnym partnerem dla wiodących firm technologicznych i zakładów przemysłowych, czego dowodem są certyfikaty firm Siemens, Wonderware i Astor. Od 2002 roku jesteśmy częścią niemieckiej grupy Schulz Systemtechnik. Połączenie polskiej i niemieckiej myśli technicznej poszerzyło nasze horyzonty i stworzyło nowe możliwości. Oferujemy pełen zakres usług od konsultacji, przez projektowanie, oprogramowanie, prefabrykację, montaż, po systemy zarządzania produkcją klasy MES i serwis 24/7.

 

 

 

 

Wizja

Jako liderzy technologicznych rozwiązań, jesteśmy świadomi odpowiedzialności, która na nas spoczywa w stosunku do naszych Klientów, jak i Pracowników. To właśnie dlatego nowoczesne technologie dla Przemysłu 4.0 są dla nas motywacją i wizją. Dzięki naszej wiedzy i strategicznemu podejściu do nowych zadań, kształtujemy  wspólną przyszłość. 

Tworzymy rozwiązania.
Kompleksowo. Globalnie. Nowatorsko.
Gwarantujemy pełen profesjonalizm.
Najlepsi pracownicy.
Najlepsze procesy.
Najlepsze produkty.
Dla wspólnego sukcesu.

Wartości

Nasi pracownicy to nasze największe dobro.  Poznając realizowane cele i strategie oraz rolę, jaką odgrywa ich praca, mają możliwość podejmowania decyzji zgodnych z interesem przedsiębiorstwa.  Razem z nimi określiliśmy nasze  wartości, które mają nas kierować i wskazywać to, czym jesteśmy jako jedna organizacja.

To właśnie składa się na Grupę SCHULZ

Grupa przedsiębiorstw SCHULZ

Spółki zależne i oddziały

Opracowujemy koncepcje automatyzacji dla różnych działów.
Od techniki elektrycznej i techniki sterowania, przez robotykę, po konstruowanie instalacji mechanicznych.