Profesjonaliści

Tak absolwentom, jak i doświadczonym pracownikom i menedżerom  oferujemy znakomite perspektywy zawodowe. U nas dostępne są możliwości zatrudnienia i rozwoju w zakresie projektowania, badań i rozwoju, IT oraz dystrybucji we wszystkich działach automatyki.

Dodatkowe korzyści
Emocjonujące wyzwania

Czeka na Ciebie wiele interesujących wyzwań. Rozwijamy przedstawiane koncepcje i stawiamy na innowacyjność   i kreatywność.

Praca z perspektywą

Praca w solidnej, międzynarodowej grupie przedsiębiorstw. Oferujemy bezpieczną pracę z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego.

Równowaga między życiem prywatnym i zawodowym

Pogodzenie pracy i życia prywatnego jest dla nas szczególnie ważne, dlatego oferujemy kilka możliwych form pracy. Pozwala to na zachowanie tzw. work-life balance.

Dobry początek dla wymienionych grup
Absolwenci

Absolwenci

Ukończyłeś właśnie studia i chciałbyś rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w praktyce? W SCHULZ Infoprod inżynierowie, informatycy, technicy i ekonomiści mają znakomite możliwości bezpośredniego rozwoju zawodowego. Czeka tu na nich wiele interesujących wyzwań i dostępne są szerokie perspektywy działania. Kształtuj swoją karierę i pracuj nad innowacyjnymi rozwiązaniami.

Oferujemy

Oprócz intensywnego wdrożenia w nowy zakres zadań oferujemy stabilne, nieograniczone czasowo i różnorodne stanowisko pracy w międzynarodowym zespole. Od początku zapewniamy zaufanie i wsparcie.

Oczekujemy

Podczas studiów wykonywałeś już określone zadania w ramach praktyk i prac semestralnych. Oprócz tego dodatkowymi atutami będą:

  • Inicjatywa i motywacja
  • Kreatywność i innowacyjność
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość także innych języków
Fachowcy i menedżerowie

Fachowcy i menedżerowie

Masz wieloletnie doświadczenie zawodowe, znasz się na swojej pracy i szukasz nowych wyzwań? Od projektowania produktów do zarządzania dystrybucją i projektami, od zakupów po kontroling. Oferujemy wiele perspektyw zawodowych. Dzięki połączeniu różnych dyscyplin w ramach naszej grupy przedsiębiorstw możemy zaoferować naszym klientom całościowe rozwiązania z zakresu automatyzacji. Chcesz z nami współpracować?

Oferujemy

Oprócz intensywnego wdrożenia w nowy zakres zadań oferujemy stabilne, nieograniczone czasowo i różnorodne stanowisko pracy w międzynarodowym zespole. Natychmiast rozpoczniesz pracę nad wymagającymi zadaniami i otrzymasz nasze pełne zaufanie, jak i potrzebne wsparcie.

Oczekujemy

Znasz się na swojej dziedzinie roboczej i masz istotne doświadczenia praktyczne.
Dodatkowymi atutami są:

  • Innowacyjność i kreatywność
  • Chęć nowych wyzwań
  • Inicjatywa i gotowość do działania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość także innych języków