Praktyka i staż

Zastanawiasz się czym zająć się po szkole/studiach? Wykorzystać efektywnie wolny czas? Pracować w biurze czy raczej na placu budowy? Dzięki ofercie praktyk i stażów określisz co jest dla Ciebie właściwe. W tym czasie poznajesz środowisko pracy i masz idealną możliwość, żeby poznać swój zawód.

Dodatkowe korzyści
Przyjemna atmosfera w pracy

Praktykanci i stażyści od samego początku stają się członkami rodziny SCHULZ, w której indywidualność odgrywa dużą rolę. Przejawia się to także w relacjach między kolegami z pracy. Wszyscy zwracamy się do siebie na "ty". Od kierownika działu po pracownika serwisu.

Szeroki ogląd sytuacji

Praktyka czy staż u nas zapewniają wgląd w działalność zróżnicowanego, międzynarodowego przedsiębiorstwa z wieloma innowacyjnymi technologiami. Idealne rozwiązanie do zorientowania się w zawodzie i planowania przyszłości kariery.

Praktyki, prace semestralne i inne
Praktyki studenckie

Praktyki, prace semestralne i dyplomowe, inicjatywy studenckie

Jesteś studentem i szukasz innowacyjnego partnerskiego przedsiębiorstwa, które będzie Ci towarzyszyć podczas studiów? Do pracy semestralnej, praktyki lub pracy dyplomowej? U nas jesteś we właściwym miejscu. Zapewniamy odpowiednie wsparcie podczas studiów. W międzynarodowym przedsiębiorstwie z zakresu automatyki oferujemy liczne możliwości rozwoju na drodze do zawodu inżyniera, informatyka, technika lub ekonomisty.

Oferujemy

  • Praktyki i staże
    Praktyki u nas mogą stanowić optymalne uzupełnienie studiów. Zbierzesz cenne doświadczenia oraz zrealizujesz określone zadania w ramach projektów.
  • Prace semestralne / dyplomowe
    Chcesz połączyć pracę semestralną z praktyką lub planujesz pracę dyplomową? Będziemy Ci w tym towarzyszyć. Połączysz teorię i praktykę, będziesz mógł rozszerzać sieć, a także otworzy się przed tobą szansa bezpośredniego zatrudnienia u nas po stażu.
  • Praca w wolnym czasie
    Chcesz pracować u nas w wakacje i zarobić trochę pieniędzy?