Transport i logistyka

Dla firm w branży transportowej i logistycznej oferujemy szeroki zakres usług, zarówno dla nowych instalacji, jak w zakresie modyfikacji istniejących rozwiązań – od planowania, przez przygotowanie koncepcji po wdrożenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w różnych branżach możemy efektywnie wdrażać systemy i procesy oraz optymalizować je.

Logistyka wewnętrzna

W dobie produkcji just-in-time oraz wysokich oczekiwań w stosunku do jakości usług, logistyka wewnętrzna zajmuje kluczowe miejsce w budowaniu przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa. Firma SCHULZ oferuje unikalne rozwiązania przeznaczone dla logistyki wewnętrznej zakładów i magazynów. Począwszy od systemów transportowych w procesach produkcyjnych, przez systemy planowania produkcji, skończywszy na nowoczesnych rozwiązaniach przeznaczonych do zarządzania magazynem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające z sukcesami spełniać oczekiwania i wymagania naszych klientów w tych dziedzinach.

Więcej informacji znajdziesz w folderze SCHULZ INFOPROD str. 10-11

Kolejnictwo

Od lat działamy w obszarze wyposażenia elektrotechnicznego i projektowania instalacji kolejowych. Projektujemy i dostarczamy najwyższej jakości systemy zapewniające bezpieczeństwo i bezawaryjność instalacji elektrycznej.  Dysponujemy narzędziami oraz uprawnieniami do monitorowania sieci trakcyjnych oraz urządzeń do zasilania trakcji elektrycznej. Pracujemy dla naszych klientów przez 365 dni w roku, przez całą dobę.

Żegluga i lotnictwo

W najbliższych latach automatyzacja będzie odgrywać coraz ważniejszą rolę w żegludze i lotnictwie. Jesteśmy w tym zakresie kompetentnym partnerem i mamy rozbudowaną wiedzę specjalistyczną z mechaniki, elektroniki i informatyki. Dotyczy to produkcji elementów samolotów, automatyzacji komponentów i sprzętu napędowego czy też wdrażania kompleksowych instalacji.

Referencje

Potrzebujesz referencji?

Prosimy o kontakt . Poinformujemy o projektach realizowanych obecnie w danym segmencie.