Hodowla trzody chlewnej

Do profesjonalnej hodowli trzody chlewnej oferujemy kompleksowy asortyment do całego łańcucha produkcji – od prosiąt do tuczników, od wyposażenia budynku gospodarskiego przez zarządzanie budynkiem do techniki ochrony środowiska. Stawiamy przy tym wysokie wymogi naszym produktom w celu zapewnienia najwyższej jakości, funkcjonalności i efektywności.

 

Hodowla macior

W dziedzinie hodowli prosiąt ważną rolę odgrywają wydajność odchowu i jakość zwierząt. Warunkiem sukcesu w odchowie i hodowli trzody chlewnej są odpowiednie systemy hodowli oraz optymalne warunki techniczne. Z tego względu firma SCHULZ stawia bardzo wysokie wymogi dla wyposażenia budynku gospodarskiego w zakresie stabilności i trwałości, optymalnych warunków higienicznych i komfortu zwierząt.

 

Hodowla prosiąt i tucz

Do efektywnego tuczu trzody chlewnej firma SCHULZ oferuje optymalne oprzyrządowanie do budynku gospodarskiego. Innowacyjne systemy sterowania zapewniają najlepsze warunki hodowli i rozwoju zwierząt w budynku gospodarskim. Rozwiązania indywidualnie dopasowane do klientów gwarantują optymalne zaopatrzenie i hodowlę zwierząt.

 

Referencje