SIMATIC SCADA Conference Europe 2019

‘Totally connected. Totally digitalized.’ To hasło tegorocznej SIMATIC SCADA Conference Europe, zorganizowanej przez firmę Siemens w Mediolanie.

Włoska stolica mody na 3 dni stała się ważnym miejscem również w świecie programistów. Celem tego wydarzenia było pokazanie jak aktualizacje w systemach SCADA przełożą się na stale rozwijającą się digitalizację przemysłu.

Na konferencji pojawiło się około 320 uczestników z całego świata, w tym spoza Europy przedstawiciele m.in. Stanów Zjednoczonych, Korei Południowej, Chin, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kazachstanu czy Libanu. Większość z nich reprezentowała znaczących liderów z branży przemysłu. SCHULZ INFOPROD jako jedna z 5 polskich firm także znalazła się w gronie zaproszonych, a to duże wyróżnienie.

Nasi specjaliści wzięli udział w szkoleniach poświęconych nowościom w programach WinCC V7.5, V15.1 oraz WinCC Open Architecture. Na części warsztatowej mieli okazję posłuchać o zmianach w programie TIA PORTAL i poznać nowe technologie dla wizualizacji, a także kierunki ich rozwoju. Prelekcje były prowadzone przez międzynarodowych praktyków i ekspertów, którzy na własnych przykładach mogli opisać jak na przestrzeni lat nowoczesne technologie wpłynęły na rozwój ich firm.

W SCHULZ INFOPROD wiemy, że programista powinien stale poszerzać swoją wiedzę, by potem móc wykorzystywać ją w praktyce. Konferencja pomogła rozwinąć umiejętności naszych pracowników, a zarazem pozwoliła na wymianę doświadczeń i dobrych praktyk wśród ogólnoświatowych specjalistów.

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, aby jeszcze lepiej realizować nasze projekty.

 

Informacje o konferencji pod adresem: https://new.siemens.com/global/en/company/fairs-events/simatic-scada-conference-europe-2019-milan.html

W kierunku przemysłu 4.0